Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II Pytanie o atrapę dolnego grilla od zderzaka


RTRN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie! 

Forum czytam już od dłuższego czasu. Nie udało mi się jednak znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie ostatnio pytanie, więc aż się zarejestrowałem. ? 
Mam nadzieję, że to dobry dział.

Sytuacja wygląda tak - posiadam przedliftową Megane II, w której planuję za jakiś czas zmienić zderzaki na wersję GT (i oczywiście światła na polifty). Wcześniej myślałem o tych z RS, ale uznałem, że 1.6 w opakowaniu tak "rasowo-sportowym" to już zbyt wiele, a pakiet GT wygląda świetnie i jest zarazem bardziej "cywilny". Samochód jest czarny z ciemnoszarymi felgami Nervasport, więc chciałem do tego pomalować lusterka boczne na żółto (spodobało mi się takie połączenie gdy zobaczyłem Megane III w wersji Red Bull Racing). Brakowało mi jednak elementu, gdzie mógłbym dać jeszcze jeden żółty akcent. No i przypomniałem sobie, że ostatnie wypuszczone Meganki drugiej generacji miały przy światłach przeciwmgielnych takie "poprzeczki" chromowane, których końce otaczały soczewki. Pomyślałem, że i ten element fajnie by dopinał całość, gdyby go również pomalować. 

No i tutaj rodzi się pytanie - czy taka "poprzeczka" to jest zespolona część zderzaka poliftowego, czy można taką dostać oddzielnie i zamontować na zderzaku w wersji GT? 
Szczerze mówiąc nie wiem jak konkretnie nazwać ten element, więc wyszukiwanie po google'ach mi zbytnio nie idzie. 

Zdążyłem już zrobić coś na zasadzie symulacji, jak miałoby to wyglądać.
Część, o której mowa, już wkleiłem. Dorzuciłem też na próbę kratki od RSa, bo wyglądają czadowo nawet bez pełnego pakietu. 

projekt.thumb.jpg.4d17e91194671e1f32ed24bc1ee98f4b.jpgzderzak.thumb.jpg.8c3842311d8ee658ac9073f5fef83031.jpg

To oczywiście wciąż etap planowania, więc mam czas do namysłu i ewentualnych zmian.


Będę wdzięczny za każdą odpowiedź czy wskazówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!