Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Modyfikacje/doposażenie


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z rozstaniem z moją M IV (2019) i zakupie MIV ph2 mam kilka pytań związanych z planowaną rozbudową audio (jest niestety gorzej niż w poprzedniku):
- czy można dołożyć podświetlenie led w tylnych drzwiach?? tzn czy jest instalacja - bo miejsce w tapicerce jest ale bylo chyba ciecie kosztów/brak materiału
- czy można dołożyć podświetlenie tylnych klamek?? tzn miejsce na ledy jest zaslepione plastikiem - czy to sie podłącza jakoś pod wiązke klamki?? czy led to osobny element czy komplet z klamką??
 

Edytowane przez athlon64x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • athlon64x4 zmienił(a) tytuł na Modyfikacje/doposażenie
14 godzin temu, athlon64x4 napisał:

- czy można dołożyć podświetlenie led w tylnych drzwiach?? tzn czy jest instalacja - bo miejsce w tapicerce jest ale bylo chyba ciecie kosztów/brak materiału

W związku z tym że od połowy 19 roku zaprzestali montowania światła otoczenia na tylnych drzwiach, dostałem odpowiedź z Renault, że nie ma możliwości dołożenia mimo iż panele są powiedzmy "przystosowane", ale taśm brak.

14 godzin temu, athlon64x4 napisał:

- czy można dołożyć podświetlenie tylnych klamek?? tzn miejsce na ledy jest zaslepione plastikiem - czy to sie podłącza jakoś pod wiązke klamki?? czy led to osobny element czy komplet z klamką??

Miałem wymieniany element całej klamki z uwagi na brak jej podświetlania, także wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości. Kompletna klamka jest przeznaczona konkretnie na stronę i do samego przodu.

 

Ogólnie Meganka jest w pewnym stopniu zubożona pod kątem wyposażenia, a szkoda, bo to po Clio drugi model, który dobrze się sprzedaje, tak przynajmniej twierdzą w Częstochowie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, J3drula napisał:

W związku z tym że od połowy 19 roku zaprzestali montowania światła otoczenia na tylnych drzwiach, dostałem odpowiedź z Renault, że nie ma możliwości dołożenia mimo iż panele są powiedzmy "przystosowane", ale taśm brak.

 

pytanie czy jest gniazdo do taśmy żeby to dokupić i podpiać samemu

Edytowane przez athlon64x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę na pierwszym przeglądzie, zapytam czy coś wiedzą w temacie i czy to ewentualnie w przypadku dołożenia, uderza jakoś w warunki gwarancyjne samochodu.

Przyzwyczaiłem się do ich braku, ale może przy nie dużym nakładzie pracy i kasy udało się dołożyć, możliwe że bym w to wszedł.

W konfiguracji Easy Link mam opcję jedynie do włączenia ich z przodu, być może to się jedynie tak nazywa, a faktycznie zadziałało być również na tył, ciężko powiedzieć.

znać jak się czegoś dowiesz. Ja zrobię tak samo po wizycie w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!