Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy światła mogą zgasnąć bez trybu auto po zamknięciu pojazdu ?


Rekomendowane odpowiedzi

hej :) od paru dni mam Megane 4 , wcześniej 8 lat jeździłem i dalej jeżdżę Megan 3 , ale widzę auta są całkiem inne .  W 3 bez względu jaki tryb świateł ustawie to po zamknięciu auta, światła same sie wyłączają . Dzis zostawiłem niechcący auto  megane 4  na innym trybie niż auto i zamknąłem pojazd i poszedłem do pracy po powrocie , auto nie odpaliło , sie okazało ze lampy świeciły 8 h i sie aku rozładował .  Czy w Megane 4 da sie cos ustawic zeby bez wzgledu na tryb ustawionych swiatel to po zamknieciu  auta wyłaczają sie tez tak samo jak w megane 3 ? 

431389442_386748994098134_7511592816216818996_n.jpg

 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6 :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Megane IV mam zawsze światła na ON i nic nie zmieniam. Światła zawsze mi gasną jak wyłączę zapłon i otworze drzwi. Mam wersję Life czyli najprostszą bez żadnych czujników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ON w sensie na automatyczne ?Czy po prostu włącza się recznie światła dziennne/mijania ?

 

Próbowałem w ustawieniach poszukać , powyłączałem swiatła na powitanie itd itp ale dalej jak zamknę pojazd to światła ( led pure vision ) dalej są włączone .

Wersja intense .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła mijania zawsze wyłączają się bez różnicy na czym zostawisz chyba że na pozycji ale wtedy świecą się tylko światła pozycyjne 

Edytowane przez markus755
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON to oznacza u mnie manetka całkiem do przodu. Nie mam pozycji auto bo nie mam czujników - wersja LIFE. LED mam tylko dwie kreski jako światła pozycyjne. światła zasadnicze mam na H7 i zawsze jeżdżę na zapalonych światłach. Po zamknięciu auta coś tam przez jakąś sekundę świeci ale raczej tył. 

A nie masz zaktywizowanej funkcji "drive me home" że po zamknięciu auto podświetla ci drogę przez jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób to zrobiłem , ale udało się , światła same gasną po otwarciu drzwi bądź zamknięciu pojazdu Nie wiem do końca dlaczego wcześniej nie gasły, a teraz gasną , odłączyłem akumulator i powyłączałem niektóre opcje w  ustawieniach ,aczkolwiek wcześniej robiłem to samo i nic to nie pomagało, a teraz coś zatrybiło :)) 

Edycja:

Odświeżę , bo auto juz mam 2 miesiące,  więc chyba wyczaiłem o co chodzi , czemu światła zostają zapalone i nie gasną, ale proszę o sprawdzenie u siebie najlepiej i odpowiedz . 

Jeśli odpalamy auto bez względu na jaki tryb świateł ustawienie ma i gasimy go na byle jakim trybie i wychodzimy z auto to światła zgasną ale....

Jeśli odpalamy auto bez względu na jaki tryb świateł ustawienie ma i gasimy go na byle jakim trybie i przekręcimy manetką lamp to wtedy lampy nie gasną i świeca się caly czas .

Tak mi się wydaje że tu jest problem . 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!