Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Megane I] pomoc przy zakupie


klepi

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o przebieg auta to nigdy nie masz 100% pewnosci czy nie byl cofany... ale ja zawsze patrze na takie elementy jak:

Kierownica, drazek zmiany biegow, mieszki od recznego i biegalki, pedaly, fotele (szczegolnie kierowcy) i boczki drzwi - tez kierowcy...

te elementy przy przebiegu ~200tys czesto sa poniszczone - kierownica jest miekka, drazek zmiany biegow wytarty, mieszki poprzecierane/popekane, pedaly starte, material na fotelach poprzecierany, boczek lewych drzwi tez czesto wytarty... ale z drugiej strony nigdy nie masz pewnosci czy te elementy nie zostaly wymienione na nowe ;] musisz orientowac sie mniej wiecej wygladaja org. czesci w tych modelach zeby stwierdzic ewentualna wymiane

 

najlepiej pojechac z takim autem do jakiegos mechanika/serwisu i kompletnie go przetrzepac - jesli bedzie sprawny technicznie - bez zadnych watpliwosci to mozna brac, bo wyglada dosc ladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawy błotnik z przodu nie zgrywa się z drzwiami, widać to na 2gim zdjęciu.

Kierownica też mi nie pasuje, ale to jest phI więc nie mam pewności :)

Jesteś pewien że chcesz 1.4 ? Część użytkowników narzeka że trochę za słaby ten silnik.

Plusem jest oczywiście gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica też mi nie pasuje, ale to jest phI więc nie mam pewności :)

 

tak wyglada moj srodek z udokumentowanym przebiegiem 150tys - dla porownania - widac ze w tym autku co chcesz kupic kierka, biegalka i mieszek jest zdecydowanie bardziej wytarty, nie wspominajac o pokrowcach, zajrzyj co jest pod nimi... i czemu 98r nie ma poduszki pasazera... nie byly jeszcze w standardzie?

 

dsc00833xt1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RT to na pewno nie jest, bo ma tapicerkę od wersji RL (przynajmniej boczki), poza tym nie ma obrotomierza (a tylko RL nie miało). Ktoś polakierował zderzaki oraz lusterka. W wersji RL kierownica była dwuramienna.

 

Widać, że ten egzemplarz jest po przejściach. Nie ma ucha do holowania z przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-letni samochód przerobiony na gaz i tylko 150 tys. przebiegu?

 

moja renowka ma 12 lat... 1996r i przebieg faktyczny 150tys. udokumentowany w dojczu do 120tys. w kraju od poczatku 2005r, jezdzila jakies 2 lata pozneij po wypadku prawie rok stala i odzyla w moim posiadaniu (drugi wlasciciel w PL) stan licznika na dzien dzisiejszy 149825 :)

 

no ale koniec juz tego ofa, koledze poradzilismy, moral koncowy: jedz ogladnij, sprawdz co masz sprawdzic, jak masz mozliwosc zawiez do mechanika i napewno targuj cene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że za jakimś zdarzeniem przemawia większa szpara na łączeniu lewego błotnika z pasem przednim, z prawej praktycznie jej nie ma.

Kierownicę mam identyczną w swoim szczeniaku (marzec 99'), ale znacznie bardzie wytartą przy przebiegu ponad 140 kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!