Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ANGEL EYES - parowanie lewego reflektora


Rekomendowane odpowiedzi

Policz sobie sam: <czerwona>

przyjmując dla diodek prąd w granicach 20-30mA a napięcie 15V

Z fizyki, powinieneś pamiętać, że I=U/R

I=20mV, U=15V, R=? ;)

Pamiętaj, że tam już najprawdopodobniej masz jakiś rezystor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że rezystorów juz nie trzeba zakładac do Angel Eyes.

 

Co do parowania to faktycznie te lampy czy przednie czy tylne mają skłonności do parowania... ja się zastanawiam czy przed montaże odrazu ich nie uszczelnić aby mieć spokój i później nie wyciągać spowrotem lamp na wierzch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

lepper_plWitam serdecznie,widze że jest obcykany w temacie. Moja meganka ma stare lampy fabryczne a chcialbym je wymienic na ksenony. Auto to meganka coupe I. 97 rok.Czy jestes w stanie mi coś polecić co uda mi sie dopasować do tego auta.A przy okazji ile to może kosztować.Z góry dziekuje i przepraszam ze zawracam Ci glowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mariusz33, tak jak pisze kbarann, ja miałem angelsy i już na dniach będę je miał w mojej nowej megance ale tam żadnych xeonów typu hid nie mam zamiaru pakować gdyż nie chce mieć problemów z funkcjonariuszami prawa. Kup normalne dobre żarówki i będziesz miał spokój no chyba że tak bardzo chcesz to możesz włożyć co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Wie może ktoś jaki typ diod jest w ringach i ile ich jest, i czy jest możliwość założenia mocniejszych diod tak by świciły mniej więcej tak jak Ledy w światłach do jazdy dziennej?

Nie chodzi mi oto żeby zrobić z nich światła dzienne ale w tej chwili na orginalnych diodach świecą kiepsko i o ile w nocy widać je dobrze to w dzień czy są włączone czy nie to i tak nie ma różnicy bo i tak nie widać, że świecą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odświeże troszkę temat mam pytanie jakie te diody są tam zamontowane gdzie je można kupić i jeszcze chciał bym sie dowiedzieć gdzie w tych lampach jest regulacja swiatel bo chciał bym ustawić sobie za info z góry dziękuje ;) Pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!