Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w ocenie


blitzer

Rekomendowane odpowiedzi

SoundWave, spójrz na pierwsze zdjęcie gdzie stoi na włączonych światłach widać po nich wyraźnie że są jednohalogenowe. A tak powinny być podzielone:

post-9001-1222119933_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę 2wu komorowe lampy:
to są jednokomorowe
co do lamp to Robak ma rację,
Nie ma racji!

Większość coupe powinna mieć lampy dwukomorowe, jednak w 1998 roku była seria kupetek z silnikiem 1.6 i 2.0 8v wyposażonych w lampy jednokomorowe (np moja qpa taka też jest):

 

poniżej dowód: http://aebergon.club.fr/Renault/page_Renau...e_Jade_1998.htm

 

Lampy jednokomorowe to H4, a lampy dwukomorowe to H1/H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie sorry Robak, może nie masz racji <czerwona>

To jest tylko i wyłącznie plus na korzyść tej Meganki i teraz tym bardziej bym pojechał ją obejrzeć. No i czarny lakier osobiście też bym chciał mieć na swojej, chociaż trudniejszy jest do utrzymania od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za zdjęcia poglądowe <czerwona>.

Ciekawy jestem jak samochód z wyłączonymi światłami wygląda centralnie od przodu.

Koleś coś do przesłania zdjęć się nie kwapi. Na szczęście w weekend będę w okolicy tej meganki i nieomieszkam się jej wstępnie przyjrzeć.

 

Powiem Wam, że już mi z tymi lampami namieszaliście ;).

 

Dzisiaj jeździłem sobie w delegacji po filiach mojej firmy i tylko szukałem po drodze meganek żeby wejrzeć głęboko w ich oczęta ;).

 

Jeszcze jakby ktoś miał link do stronki, na której są opisane poszczególne wersje Renóweczki to prosiłbym o podrzucenie.

 

A jeśli chodzi o kolor to dla mnie bajka ;). Nawet jeśli trudniejszy w utrzymaniu ;). Dziewczynę do mycia zatrudnię ;). Chce jeździć niech odpracuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za stronę dziękuję.

 

 

Znalazłem jeszcze jedną Megankę, którą chciałbym zobaczyć i która mimo 2 lat więcej na karku jest w bardziej przystępnej dla mnie cenie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6195186

 

Jednak na początku proszę o parę uwag z Waszej strony na jej temat.

Ta ma chyba lampy dwukomorowe <czerwona>

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto nie ma żadnej poduszki powietrznej, do tego wyrwane, drzwiczki schowka,

przy tym wypasie autko miało przynajmniej jedną poduszkę kierowcy, a i ta kierownica to raczej nie jest z renault megane bardziej mi zalatuje R19 rocznik 1994, radio z gałkami a'la safari <czerwona>, na tylnej osi 2 różne oponki, z zewnątrz nie podobają mi się tylko lusterka nielakierowane, jak na sprowadzanego to DROGO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kierownica to raczej nie jest z renault megane bardziej mi zalatuje R19 rocznik 1994
nieprawda, to jest właśnie kierownica jaką montowano w wersji coupe gdy nie wyposażano jej w poduszkę kierowcy

w wersji htb, była to kierownica dwuramienna, natomiast w coupe właśnie taka trójramienna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, immobiliser, welurowa tapicerka

opis z aukcji, bronius ale zwróć uwagę że przy takim wyposażeniu (tak jak dzisiaj kupowanym w pakietach) musiała występować poduszka powietrzna kierowcy, dlaczego jej nie ma? wystrzeliła po wypadku? czy może pierwszy właściciel (czyt. JELEŃ) sobie jej nie zażyczył, albo kupował każdy element osobno? nie sądzę. Skoro jest klima, abs, elektryka szyb, lusterek, to jest zastanawiające, oczywiście można to sprawdzić w serwisie po nr VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w latach 1995-1996 występowały meganki fabrycznie niewyposażone w poduszkę powietrzną kierowcy, reszta wyposażenia nie ma tu nic do rzeczy, po prostu w tamtym okresie na niektórych rynkach airbagi jeszcze nie były czymś bardzo pożądanym, więc producent nie montował tego w std (mowa głównie o rynku francuskim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak poduszki nie (skoro jej fabrycznie nie było) nie jest problemem, bo połowa aut wyposażanych fabrycznie w poduszkę też ich nie ma (wypadki itp)

 

ważne, żeby buda była w dobrym stanie i to chyba jest decydujące, mechanikę zawsze można naprawić <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!