Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

A gdyby pouzupełniać profile...


Danielossss

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem wcześniej, moją Megankę kupiłem dość przypadkowo. Kiedy kupiłem, miała 9 tys. przebiegu, wcześniej przez pół roku w ogóle nie było jeżdżone tym autkiem stąd tak mały przebieg :mrgreen: (narazie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, Zapisał się dzisiaj Mariuszsz i nic nie widać wypełnionego w polu przebieg, czyli chyba obowiązkowe nie jest, albo nie funkcjonuje prawidłowo.

 

Ja caly tam grzebie z tymi ustawieniami. Wiem, ze obecnie mozna nie podawac tego pola. Zaczalem sie zastanwiac czy przesadzanie z obowiazkowymi polami nie utrudni rejestracji. Tzn potencjalny uzytkownik jak zobaczy, ze tyle pol musi wypelnic to moze mu sie odechciec rejestracji. A tak, moze sie wciagnie i w koncu sam poda z wlasnej niczym nie przymuszonej woli.

Musze jeszcze przemyslec organizacje profilu, tak zeby udzielanie pomocy bylo faktycznie latwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest troche smieszne ;P jak patrze na profil to jest:

 

samochod: xxx

przepieg: yyy

wiek: ...

 

no wlasnie :mrgreen: wyglada jak wiek auta ;P moze dodac w opisie pola: "wiek user'a"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił profil a dane o aucie kazał wpisywać w podpisie. Tzn przy zapisywaniu się dodałbym komunikat, że w podpisie wypada (należy) ustawić (podać) to i to i tamto ;-)

Profil staje się coraz mniej czytelny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzenie przyznawania punktów "pomógł" za cenne i wnoszące do dyskusji posty. Dzięki tym pkt (przyznawanym przez autora wątku) możliwe stałoby się wyselekcjonowanie użytkowników forum, którzy mają doświadczenie i wiedzę o megankach oraz ich rady są pomocne innym. Takie pkt funkcjonują np na forum Klubu Renault Clio i świetnie się sprawdza. Bo czasem nie trzeba zakładać topicu w błahej sprawie tylko pisze się na PW do osób z dużą ilością pkt "pomógł".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!