Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic 1.9dti F9Q 734-jakie ciśnienie na wtry


sulo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .Scenik jak w temacie z końca 98 roku.Interesuje mnie jakie powinno być ustawione ciśnienie na wtryskiwaczach po wymianie końcówek.Wiem,że pewnie zależy to od rodzaju wtrysków i pompy,ale chciałem się zorientować w temacie .Może ktoś podeśle jakąs stronkę z takimi tematami.Ile w końcu można płacić pseudo mechanikom za wymiane takich końcówek,co innego jak trzeba zakodować od nowa wtryskiwacz w sterowniku jak np w tdci,ale u nas niema raczej wielkich filozofi z wymianą końcówek,tym bardziej jak ktoś ma dostęp do sprzętu ustawiającego ciśnienie.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sulo, sorry że nie na temat, ale jak masz problem z dieslem to w Płocku na Wspólnej koleś bardzo dobrze sobie radzi w tym temacie i drogi też nie jest. Jak masz po drodze wstąp i zagadaj.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Znam gościa o którym piszesz i wiem że ma pojęcie na temat diesla ale nie wiem czy podoła z tematem początku wtrysku i mikroregulacją na pompie czy parametrami pompy a zalerzy mi żeby sprawdzić takie własnie rzeczy bo błędów nie ma żadnych ale fura powinna wg lepiej palić na zimnym.Obstawiam na wtryski bo kilka objawów na to wskazuje,a powietrze w układzie zasilania zlikwidowane i jest już wiele lepiej ale to nie to.Dzięki za podpowiedź i jak coś zadziałam to dam znać dla potomnych.

 

[ Dodano: 2009-01-11, 16:03 ]

Witam ponownie.Sprawa palenia rozwiązana.przyczyną nie były wtryski a zaworek zwrotny na przelewie w pompie(pęknięta sprężynka) po wymianie na nowy fura pali w najwiękrze mrozy jakie ostatnio nas nawiedziły od pierwszego razu.Polecam Serwis diesla w Płocku na Maszewie(Białaszewski).Solidnie i tanio i gośc zna sie na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!