Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zła karta do Megane II


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem zagranica Renault Megane II z 2005 diesla i mój problem polega na tym ze dano mi złą karte do niego ? Czy mozna tą karte jakoś przeprogramować czy trzeba zamawiać w ASO nową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peso, skoro karte masz to moze wystarczy samo przeprogramowanie? ja zmienialam w ASO kod w mojej, wiec jezeli karta jest na chodzie to da rade ja tylko przeprogramowac,u mnie przynajmniej sie udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi, niem do końca jestem pewien czy można programować ponownie. Chyba, że w drugim etapie, w którym karta już jest wstępnie przyuczona w fabryce (centrala). Do ASO przychodzą wstępnie przyuczone pod dany samochód, a serwis dokonuje jakąś ostatnią część tej operacji. IHMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ASO=złodzieje

To oczywiste!

 

z tego co mi wiadomo nie da sie calkiem "obcej" karty "zaprogramowac" do danego auta...

Jeśli tak jest to jest to dobre. Bo tak to mógłbyś pojechać do jakiegoś elektryka i zostawić mu samochód a on sobie by zaprogramował kartę kupioną albo ukradzioną...

 

Ale czy rzeczywiście tak jest. Bo może jest tak jak ze ściąganiem sim locka z telefonu Motorolla. Gdzie potrzeba jakiś specjalnych kodów z fabryki. A ja wlazłem na forum poczytałem. Ściągnąłem program i kliknąłem w 2ch miejscach i po simlocku. Chodzi mi o to że może ASO robi wiele szumu. Niemniej jednak dowiedz sie wśród elektryków. Jeśli Ci dorobią to nasze nieszczęście... Twoje poniekąd szczęście w nieszczęściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po kolei. Nie ma możliwości "przyuczenia" karty z innego samochodu. Jeżeli Klient zgubi jedną kartę, jest ona zamawiana w fabryce (podajemy nr vin) i tam wstępnie "przyuczana" (takie żargonowe nazewnictwo, wybaczcie). Potem, już w ASO, podpinamy samochód pod kompa (tzw. Clip) i kończymy proces "przuczania". Nie ma innego, magicznego sposobu.

Cena:

karta (wraz z kluczykiem awaryjnego otwierania): 507 brutto lub 645 brutto jeżeli masz system FREE HANDS.

usługa "przuczenia" 100 zł

 

 

tyle, pozdrawiam

 

PS. Pamiętam jak jeden z Handlowców pomylił karty "zapasowe" (czyli 2gi egzemplarz) podczas wydawania samochodu. Potem dzwonił do Klientów, którzy wcześniej odbierali Meganki, żeby wypróbowali swoje karty "zapasowe". Po 15 telefonach utrafił drugiego, któremu karta nie działała... Ehhh, życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Pamiętam jak jeden z Handlowców pomylił karty "zapasowe" (czyli 2gi egzemplarz)

 

To właśnie taki sam przypadek opisywali na liście dyskusyjnej... Ale z tego co mi się wydaje chodziło o auto sprowadzone a nie nówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ASO=złodzieje

chyba z ZUSem ci sie pomyliło :mrgreen:

Witam zakupiłem zagranica Renault Megane II z 2005 diesla i mój problem polega na tym ze dano mi złą karte do niego ?
a nie masz możliwości skontaktowania sie ze sprzedawcą :-)[/quot

 

Ze sprzedawca juz sie skontaktowałem obiecal ze przysle ale na obietnicy może sie skończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!