Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

podpinanie pod komputer u mnie


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

zanabylem interfejs diagnostyczny na OBDII do auta i jakby ktos chcial skorzystac to zapraszam za symboliczna oplata paczki fajek [pall malle niebieskie cienkie] albo jakiegos wina [piwa nie pijam], albo jakiegos fajnego gadzetu podepniemy i zobaczymy co sie dzieje w komputerze. Sprzet jest na ELM 327 wiec mozna sczytac i wykasowac bledy, zobaczyc to co sie dzieje w silniku live [zaplon, temperatury powietrza i inne takie cuda]. Mozna nawet zrobic pomiar na 1/4 mili :mrgreen:.Niestety nie ma mozliwosci podgladania ramek bo nie mam odpowiedniego softu diagnostycznego takze jakby ktorys z userow mogl sie podzielic to bede zobowiazany.Podjechac moze kazdy samochod wyposazony w obdII [czyli podobno wszystkie megany ale tego nie jestem pewien jesli chodzi o MI]. Najpierw prosze sie umowic ze mna na PW albo tel czy bede w domu, jak bede to nie bedzie problemu, 3 minuty i gotowe. Podpinam u mnie w domu czyli Kajetany pod WWa, zaraz obok Nadarzyna.

 

PW to PW

tel. 504204024 - najlepiej wysylajcie smsy bo nie zawsze moge odebrac

gg 3360177 - piszcie bo przez 99% czasu jestem ukryty

 

 

Ogloszenie za zgoda administracji w osobie Krzycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby to działało w pewnej mI coupe, 1,9 dCi 102 KM z 2002r to masz gwarantowane pall malle i Amarene z biedronki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a idzie to jakoś poznać po wtyku do kompa? Czy to wyższa szkoła jazdy?

Szczerze to nie wiem co to za cudo jeździ u mnie na pokładzie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem spis samochodow ktore toretycznie powinny grac:

 

Renault: (Tylko nowe modele po 2002 roku) Avantime, Clio, Coupe, Espace, Express, Fuego, Grand Espace, Grand Scenic, Kangoo, Laguna, Mascott, Master, Megane, Modus, Safrane, Scenic, Spider, Trafic, Twingo, Vel Satis

 

chociaz mysle ze starsze autka ktore maja obd tez zagraja, najwyzej oszukamy kilka pinow kabelkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś patrzyłem na allegro i było napisane że pasuje do aut od 2002 roku, ale goście nie potrafili odpowiedzieć czy do mojej podejdzie. Stąd też Wasze przypuszczenia mogą zgodne z prawdą. MII wychodziło już w 2002 roku, może dlatego tak pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!