Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane II


Rekomendowane odpowiedzi

[shadow=red:d5cbf4a03a]Witam[/shadow:d5cbf4a03a]

Więc tak, kupiłem 3 dni temu auto, rok 04, 1,6v .

Dzisiaj idę do garażu i nie mogę go otworzyć za pomocą pilota

[nie jest złamany, ani pęknięty (baterię wymieniłem, oraz brak karty zapasowej)] oraz za pomocą kluczyka zapasowego.

Ale co najlepsze wczoraj normalnie go otworzyłem, wszystko było OK.

Jednak dzisiaj coś jest nie tak byłem w servisie, zapytać się dlaczego tak jest,

oni nie wiedzą - EXTRA.

Zauważyłem że na wyświetlaczu w środku gdy auto było 2 dni zamknięte lampka kontrolna migała, natomiast teraz świeci się ciągle bez migania (ta co oznacza alarm - jakby się zablokowała)

Kluczykiem również nie mogę otworzyć przekręcam go i nic i w lewo i w prawo nic to nie daje.

[shadow=red:d5cbf4a03a]Prosze o pomoc. [/shadow:d5cbf4a03a]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może padł ci akumulator . kluczykiem otwiera sie tak - przekręcasz kluczyk w zamku i pociągasz za klamkę .Kluczykiem otwierasz mechanicznie więc prąd nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

W takim razie mam zamek zepsuty(tak myślałem bo dziwnie chodzi strasznie luźno) = super.

Wie ktoś jak mam się dostać do środka ?

Byle się tylko dostać a wymienię ten zamek i zobaczę co z tym akumulatorem.

Regulamin forum należało sobie przyswoić przy rejestracji na forum - tam jest opisane dokładnie o zasadach pisowni i cytowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz garaż i jeżeli masz prostownik to podnieś samochód odkręć dolną osłonę silnika

wejdz pod spód od strony kabiny na silniku jest rozrusznik a do niego idzie gruby czerwony przewód od akumulatora . Podłącz do niego i do masy prostownik i po 15 minutach możesz spróbować otworzyć samochód pilotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. spróbuję to jutro z samego rana zrobić, jeżeli nie uda mi się zostaje mi pogotowie zamkowe hehe. Ale to możliwe żeby się akumulator wyładował w 24 godziny ? w sumie w garażu jest 0 temperatura ... no ale ta lampka kontrolna się ciągle świeci bez żadnego pulsowania. <ok>

Dokładnie o to zdjęcie : http://pokazywarka.pl/r2tx5u/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!