Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak świateł tylnych


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak ma Meganka II po lifcie bo mam ją krótko ale nie mam tylnych świateł. Przednie świecą, tył stop jest, cofania są, przeciw mgielne jest, brak świateł drogowych. Czy Megane II ma 1 bezpiecznik na tylne światła , czy na lewą i prawą stronę osobno? Przede wszystkim nie wiem gdzie są bezpieczniki świateł tylnych? Bardzo dziwne auto, każdy mówi bym to sprzedał ale jeszcze mam opory. Jeżeli ktoś może mi podpowiedzieć to proszę o pomoc.

romanos011 :-( :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarówki są OK!!

 

[ Dodano: 2010-10-02, 20:46 ]

Tak generalnie od wielu lat chciałem kupić Megane II. nazywałem ją żelazkiem. W końcu przez przypadek kupiłem model po lifcie , na full wypasie i jestem rozczarowany jak holera!!! Nie chcę się chwalić ale miałem różne fury, ostatnie to A6 z 05r. Piękne na dużym grillu, miałem E-90 to nowa BMW serii 3. Żadne auto nie miało takich wydziwień co to Reno. Np. pierwsze z brzegu, po odłączeniu akumulatora muszę trzy razy szyby przednie opuścić i podnieść by działały normalnie. To przecież jakiś kosmos!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi na to, że nie masz świateł pozycyjnych - u mnie ta przypadłość była spowodowana awarią UPC. Tylko u mnie nie było świateł pozycyjnych przód-tył i podsiwetlenia przycisków od klimy, radia. Nowe UPC - ok 950 zł z montażem w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w reno czy megane?

A dokładnie to w Renault Megane :):)

 

Co to jest to UPC??

To jest ta cała puszka z bezpiecznikami która znajduje się pod maską koło akumulatora.

Dokładnie to z tej strony niewidocznej (pod bezpiecznikami) skończył sie jakis przekaźnik czy coś w tym stylu i dlatego nie świeca Ci światła i podświetlenie. Ja osobiście nie znalazłem nikogo, co chciał by sie pobawić w odlutowanie go i przylutowanie nowego dlatego wymieniłem UPC na nowe.

 

Druga ale moim zdaniem mało realna optymistyczna opcja to jest taka, że strzeliły Ci na raz dwa bezpieczniki (w Megane jak nie świeci to po przekątnej). Jak pisałem wyżej bezpieczniki są pod maska koło aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!