Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

dziwnie opuszczające się szyby


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, jak widzicie jestem nowym forumowiczem:) Od niedawna... czyt. jak wyjechałem od mechanika:) .... mam problem z szybami. Mianowicie chodzi o to, że zarówno przy opuszczaniu czy podnoszeniu szyby poruszają się stopniowo tzn. wciskam przycisk szyba opuszcza się czy też podnosi o kilka centrymetrów, naciskam znów i to samo. Wcześniej tak nie było. Szyby chodziły płynnie. Problem występuję we wszystkich szybach tak samo. Miałem rozbierane drzwi od kierowcy. Pewnie podwórkowi mechanicy coś namieszali. O co może chodzić? Dziś był podłączany pod komputer i nie wykazał żadnego błędu.

 

Ps. wstawiłem prefiks megane II ph II, ale tak naprawdę nie wiem czy mam phI czy phII- możecie uświadomić mnie o różnicy??

Ps2. probówałem znaleźć gdziekolwiek informację na temat tego jaki rodzaj wyposażenia posiadam.. bez efektu. Domyślam się, że powinno być to na stronie renault, ale tam mają informacje tylko o nowszych modelach.

Ps3. myślę, że zostanę tu stałym bywalcem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nic nie namieszał. <piwko> Szyby się przyucza.Klikasz przyciskami aż się opuszczą.Następnie znowu klikasz aż się podniosą.Jak się podniosą,przytrzymujesz jeszcze 2 sekundy i od tej chwili będą pracować normalnie.Robisz tak z każdą szybą.

 

Jeśli masz Megane rok 2004, to znaczy że masz Megane II ph I.

Edytowane przez hudy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki:) sprawdzę szybciutko te szyby i dam wam znać czy pomogło moje nauczanie:)

 

szyby chyba same się nauczyły zanim nawet spróbowałem je nauczyć<piwko> w każdym razie jest ok,

a co z wersja wyposażenia? dodam, że...

mam 6x airbag

czujniki deszczu

el szyby, lusterka,

hand free,

fotele w kratkę,

klimatyzacja manualna,

brak przyciskow przy kierownicy (oprocz sterowania radiem/cd)

automatyczne światła (zapalane po odpaleniu)

no i standard, immo, autoalarm i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Miałem podobny problem powodowany starym aku. najpierw szyby otwierały się "skokowo" a po jakimś czasie problemy z odpaleniem auta... akumulator wystarczył na jakieś 3 godziny od ładowania do ładowania (przy zgaszonym silniku)... wstawiłem nowy i wszystko ustało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!