Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Głośniki - jakie ?


Rekomendowane odpowiedzi

ale jak elegancko :-)

dziś kupiłem na przód Sony XS-F1334 i mają głębokość montażową 43mm, więc chyba tylko troszkę będzie trzeba nagiąć daszek i tyle :)

a pytanie do Panów co zamontowali inne głośniki, przykręcacie je seryjnie na 2 śruby czy robicie otwory na jeszcze dwa i wtedy przykręcacie głośniki na 4 śruby ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to się zgodzę, że kupa roboty jest...

Jak sam soboe zrobisz to wyjdzie ci jakieś 30% tej ceny ale...

To trzeba potrafić... A tak nie masz bólu głowy i płacisz za: renomę, czas poświęcony na to... Za markę niestety się płaci, bo można też zapłacić połowę mniej i mieć tak zrobione... że sie patrzeć na to nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

ja zakupilem i zalozylem na przód Hertz dcx 130 i wyciąłem ten plastik. I teraz mam pytanie, czy ktos z was jakoś zadaszyl ten glośnik czy nie? Pare dni po montażu zerknąlem do glosnika i byl troche mokry i nie wiem czym go zadaszyć i czy wgl warto.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem z taśmy, ale się poodklejała, teraz uszczelniłem tylko uszczelką, żeby woda nie wchodziła do kieszeni i nie wchodzi <czerwona> Ogólnie one są przystosowane do "mokrego", więc ja zostawiam. Ps. Czemu dcx, a nie DSK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jesli nie zasplepie tez bedzie dobrze? a bo mialem okazje kupic 4 szt w przyzwoitej cenie wiec sie skusilem, teraz jeszcze przydalby sei jakis wzmacniacz i jakas skrzyneczka :idea:

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 <czerwona> A tak w naszym języku nie da się pisać :) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

chcę wymienić głośniki w tylnich drzwiach w Megane II- fabryczne to chyba jednodrożne i grają koszmarnie :/

tam też są 13tki, prawda? trzeba zdejmować cały panel drzwi czy da się to jakoś prościej zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam tak tez są 13 ale dwudrożne , powinno się zdemontować cały boczek bo w tedy jest dobre dojście , ale nie koniecznie można tylko odkręcić rączkę ta z przełącznikiem szyby , klamkę i odpiąć górna część boczka tą materiałową dojście do głośnika jest ale trzeba się nagimnastykować trochę . :!: Ja wstawiłem z tylu Hertz DCX 130 graja wyśmienicie gorąco polecam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!