Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szyba, lusterko Renault MeganeCoupe


RudaRoxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z powtórnym zamontowaniem lusterka przedniego w Renault Megane Coupe '98 a mianowicie - lusterko wyleciało z kulki, na której się poruszało - nie mogę go z powrotem umieścić na tej kulce a na dodatek przy mocowaniu się z lusterkiem pękła(zrobił się mały pajączek) szyba w miejscu zaczepu lusterka. Co teraz zrobić - jak przytwierdzić lusterko by nie siłować się z szybą.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba niestety nadaje się do wymiany w takim przypadku. A co do samego lusterka, skoro już jest oddzielone od kulki to skorzystaj z opisu kol. meganecoupe02 i od razu podmień na fotochromatyczne z megane lub scenica II.

Tu ten temat: http://megane.com.pl/topic/28329-montaz-lusterka-fotochromatycznego-w-miphiii/page__p__225772__hl__%2Blusterko+%2Bfotochromatyczne__fromsearch__1#entry225772 szczególnie 4 post polecam

Natomiast to które masz, najlepiej wcisnąć ale po zdemontowaniu podstawy lusterka z wieszaka przyklejonego do szyby.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że szyba jest do wymiany - szukam odpowiednika - fotochromatycznej( z solarem) bez podgrzewania - coś mi się wydaje, że nie będzie tak prosto nawet patrząc na Allegro jest trudno dostać - czy ktoś wie, gdzie mogę taką szybę dostać. I jeszcze jedna sprawa - ile kosztuje taka wymiana szyby?

 

pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Edytowane przez RudaRoxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi nie o szybę fotochrom ale o takie lusterko wewnętrzne czyli takie które samo się przyciemnia w czasie zapadania zmroku i dodatkowo jeszcze, gdy jest oświetlone przez auta jadące za Tobą.

Lusterko takie można już zakupić za +/- 50 zł, a warto. Tym bardziej, że połowę roboty masz już za sobą.

Co do wymiany szyby, lepiej kupić nowy zamiennik jak oryginał z demontażu. Nie każdy szklarz taką chce wstawiać, a koszt zakupu transportu i wymiany, jest zbliżony do tego, co zakłady szklarskie oferują.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!