Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nagłośnienie Cabasse


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z kolegów wie czy różnią się głośniki Cabasse od Laguny ,Megane , Clio , Escpace oraz Scenica.Rok około 2007-2008-2009.Chodzi o wymiary , wtyczki , itp.

Czy można je stosować zamiennie?

I jak rozpoznać głośniki Cabasse od standardowych?

Na allegro jest pełno tego - tylko skąd wiadomo czy są oryg.Cabasse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie to z Laguny ? Jakiej ? Rozumiem ,że wszystkie głosniki z Renault są takie same, tzn mają mocowanie na 2 śruby i wtyczka jest taka sama.

Nadal jednak pozostaje pytanie jak rozpoznać głośniki Cabasse.Na allegro sprzedają same głośniki ,bez osłon :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to z laguny. LII PhII - nie chciało mi się rozbierać z tyłu a miałem dostępne drzwi przednie ;)

Porównaj to zdjęcie co dałem z tymi z portalu gdzie sprzedają :)

Wtyczka słabo wyszła. Niestety tel. lepiej nie potrafi :notacrook:

thumb_pre_1346610727__zdjecie-0052.jpg thumb_pre_1346610826__zdjecie-0051.jpg thumb_pre_1346610979__zdjecie-0049.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz kupić głośniki cabasse zamiast zwykłych papierowych, to od razu lepiej odłóż na cokolwiek markowego, ale nie papierówki renault. Już sam fakt, że 13cm to lipa, to jeszcze fabryczne radio jest zbyt słabe, żeby jakkolwiek to zagrało.

Jak koniecznie chcesz zdjęcia to mogę Ci później pstryknąć, bo wyjąłem od siebie z laguny 2 sztuki i leżą gdzieś w pudełku, ale na prawdę, moim zdaniem nie warto się tym interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że nie chcę inwestować za dużo,bo auto jest do sprzedania.Ale wydaje mi się ,że Cabasse głośniki będą lepsze niż standardowe zaś cena jest do przyjęcie.O ile faktycznie są to Cabasse i da się to zweryfikować.Generalnie tanim kosztem polepszyć komfort audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam fakt, że 13cm to lipa, to jeszcze fabryczne radio jest zbyt słabe, żeby jakkolwiek to zagrało.

Tu się tak do końca nie zgodzę.

Grają dość dobrze i czasem jak przywalę, dbam o słuch to nie robię tego zbyt często, to auto "skacze" po drodze :notacrook:

Oczywiście nie jestem audiofilem i nie porównuje ale te co są dają radę, jak chce się posłuchać a robi się coś obok auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!