Jump to content

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl
Sign in to follow this  
cza1zip

Megane II phII Szyba pasażera i lewe lusterko - ?

Recommended Posts

cza1zip    0

Mam taki problem ze swoim autem, ogólnie niedawno go kupiłem i dopiero zaczynam drążyć wszystkie posty i tematy ale nie znalazłem odpowiedzi odpowiadającej mojemu problemowi.

A więc: Posiadam Megane 3d 1,4 2003r. wersja privilege.

1.Szyba pasażera otwiera się tylko do mniej więcej 10cm przed drzwiami i zatrzymuje się sama i teraz żeby ją podnieść wciskam guzik i trochę się unosi i staje znowu w tej pozycji jakby coś ją blokowało. Dopiero po paru takich próbach i delikatnym wyczuciu guzika szyba wreszcie się podnosi.

2. Drugi problem to elektryczne składanie lusterek. Prawe się składa (chociaż tak skokowo),a lewe w ogóle nie reaguje. Ktoś pisał że można zdjąć lustro i tam zobaczyć jakieś styki, ale to raczej nie było dokładnie do tego problemu.

Ktoś miał podobne sytuacje ?

Radzio668    3

Szyba to mozesz sprobowac zamknąć szybe całkiem i przytrzymaj pozniej przez jakie 5-10 sek zamykanie szyby. Trzymajac do gory zeby sie caly czas zamykala po 10sek pusc i sprobuj otworzyc zamknąc normalnie szybe?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edited by Prezes

cza1zip    0

Całkiem to ona nawet nie zejdzie. Zatrzymuje się 1o cm przed drzwiami jakby coś ją blokowało.

gojgien    302

Skoro próbowałeś szybę przyuczyć w obu kierunkach i nadal ten sam efekt, to zostaje zdemontować tapicerkę i zobaczyć co tam się dzieje. Zdjęcie poszycia to kilka minut roboty, jest na zaczepach i od góry zahaczona o rynienkę na podszybiu. To oczywiście przykręcone kilkoma TORX-ami

Do składania lusterek pod zwierciadłem nic nie zobaczysz, poza przewodami do napędu składania. Trzeba zdemontować całe lusterko od karoserii ale przekładnia i tak wygląda na nierozbieralną.