Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zauważyłem u Siebie w Megance popękaną skórę na fotelu kierowcy.

Popękania widać na siedzisku po lewej stronie, trzymania bocznego.

Zwróćcie uwagę czy w Waszych autach, jeszcze na gwarancji, tez coś się dzieje.

W sumie dziwne że tak szybko spękał boczek siedziska.

W poniedziałek jadę do Renault na wizję lokalną ;) i sesję zdjęciową ;) .

Zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie skóra tylko ekoskóra. Samochody z tą tapicerką dzielą się na te w których pękła lub niedługo pęknie. Ja codziennie jeżdżę z żoną więc obie strony do wymiany. Na przeglądzie mają mi to wymienić. W salonie zaproponowano też alternatywne rozwiązanie. Zdejmują tapicerkę z siedziska i wysyłają do gościa który w miejsce ekoskóry wszywa prawdziwą skórę - dobra sprawa ale musiałbym postawić samochód na prawie tydzień, więc olewam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To nie skóra tylko ekoskóra

Zobaczę co zaproponują , mogą dać nawet skórę.

Może będzie trwalsze ;)

 

Dodano: 12 gru 2012 - 21:00

Wymienili mi tapicerkę na siedzisku fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też, na taką samą jak miałem. Choć nie do końca, nie zrobiłem zdjęcia przed wymianą i nie jesem pewien, ale te nowe są trochę inaczej uszyte. Wydaje mi się, że w miejscu gdzie pękały jest wszysty inny materiał - wygląda to solidniej (może mniej ładnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niestety zauważyłem dzisiaj, że mam też drobne pęknięcia na siedzisku na wstawce z tej niby skóry po lewej stronie fotela kierowcy. Gwarancja minęła mi niecały miesiąc temu. Na pewno było to wcześniej, ale nie zauważyłem. Zgłosiłem do wymiany mieszek dźwigni zmiany biegów, bo to widziałem. I go wymienili. Ale pęknięcie na fotelu zobaczyłem dopiero dzisiaj jak czyściłem wnętrze samochodu. Mam wprawdzie przedłużoną gwarancję, ale wg warunków nie obejmuje ona tapicerki. Orientujecie się, czy jest jakaś szansa wymuszenia na Renault wymiany popękanego obicia fotela w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!