Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem 5d wersję hatchback Renault Megane III, samochód jeździł w firmie więc posiada tylko 2 przednie fotele i kratę. Mam okazję zakupić komplet foteli ( bo cały komplet 2 fotele + kanapa mnie interesują), ale do 3d wersji GT. Czy fotele będą pasować ?

 

Pozdrawiam Gabcio1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wersja 3D ma inną kanapę, węższą a do tego inne zatrzepy oparć. Do tego przednie fotele od 3D mają uchwyty do ich obalania aby wsiąść do tyłu co za tym idzie jest na szynie inaczej mocowany. Ale Tobie to przeszkadzać nie będzie, bo masz przednie fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@gabcio1988 ciekawy jestem jakie w końcu zamontowałeś fotele? Ja też w tej chili jestem w podobnej sytuacji i stoję przed wyborem kompletu foteli. Rzecz jasna, podobają mi się takie z wersji GT, ale nie jestem pewny czy będą pasować.

 

Może ktoś inny z was wymieniał fotele? Chętnie dowiem się jak podejść do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Pragnę odświeżyć temat odnośnie przekładki foteli i kanapy.

Moja wersja to rocznik '11 5d i również był firmowy.

Z forum już dowiedziałem się, że nie mam co szukać kompletów z 3d oraz kombi. Moją zagwostką jest czy podejdą komplety 5d z wersji poliftowych? Czy ktoś może adoptował inną wersję kolorystyczną bez zmiany deski rozdzielczej- jak to komponuje się kolorystycznie? Ja akurat mam odcień beżu albo szarości, a znalazłem komplet wraz z boczkami drzwi w kolorze czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

też mam małe pytanie, czy do combi z 12 roku tylna kanapa siądzie z innej wersji nadwozia ? 5D...

na znanym portalu więcej jest do hatchbacka 5d i tam jest częściej podłokietnik. jeszcze jedno pytanie z gatunku ciężkich, rozstaw śrub przednich foteli będzie taki sam dla wszystkich wersji nadwozia ?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

byłem przymierzyć fotele z GT line od Coupety, kanapa z opieradłem siada bez problemu, problem jest z fotelami, w combi dopinacz pasa jest przykręcony do stelaża fotela a w coupe... gdzieś do podłogi i nie ma jak go przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!