Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane kombi Belka tylna - Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem ponieważ ostatnio strzelił mi drążek skrętny w belce, no i po długich poszukiwaniach i googlowaniu postanowiłem kupić używana belkę, problem polega tylko w tym z typowo od kombi bardzo ciężko dostać a jak juz jest to ma jakaś chora cenę a stan jej pozostawia wiele do życzenia.

dowiedziałem się ze do megane kombi mogę wsadzić belkę od scenica, i tutaj kieruje do was moje pytanie, mianowicie czy wszystko będzie dobrze pasowało i nie będzie żadnych problemow gdy wsadzę takowa belkę do swojej megi zamiast typowo od kombi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Belka od Scenica nie bardzo pasuje, jest za szeroka, koła wystają i uderzają w tylny błotnik zamiast się chować (może trzeba mieć bardzo cienkie opony?), nie można przez to dużo naładować, a poza tym drążki są cieńsze.

Edytowane przez rekram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi też szczelił drażek i moj mechanik odrazu ze lepiej zalatwić belke a ja ok jak znajdziesz on ze ma dobra przychodzi dzien wymiany samochod rozebrany jedzie po nowa(uzywana) belke i sie okazuje ze ona od sedana a ja mam kombi tez i tu po wszystkim wiec zaczolem szukac drazków i znalazlem w swidnicy mechanika co sie zajmuje typowo francuzami i maja tego na kilometry, kopy czy jak tam kto woli do kombi sedana i innych,

wiec zamowilem i samochodzik smiga dalej po 3 miesiacach zmienilem po 2 stronie drazek tez zeby rowno stala ponieważ stary był słabszy od nowego i troszke przechylona byla ale teraz jest git

 

po za tym na allegro jest ta firma ze swidnicy maja wzgledne ceny w porównaniu do innych i nie ma problemu z wysylka na nastepny dzien polecam

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

 

Kolego DarthThor proponuję stosować znaki przystankowe i przed wysłaniem jeszcze raz sprawdzić co i jak się napisało. Bo to co napisałeś kwalifikuje się do kosza od razu, bo trudno znaleźć sens twojej wypowiedzi.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!