Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Maksymalna wielkość pendrive i ilość muzyki


Rekomendowane odpowiedzi

Mam identyczne radio i SanDisk Cruzer FIT 8GB - chodzi bez problemu i ma tę zaletę, że jest malutki i prawie go nie widać.

Edytowane przez Jottar
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

No dobra, mam kilka folderów z muzyką, ale jak chcę włączyć jakąś piosenkę np. z folderu trzeciego to radio wybiera sobie jakiś inny ( losowy) utwór z innego folderu, funkcja "random" wyłączona. Mogę bezproblemowo poruszać się pomiędzy folderami z muzyką, widać poszczególne utwory, ale jak chcę włączyć konkretną piosenkę to USB odtwarza coś innego. Zaglądałem do instrukcji, ale tam o wybieraniu konkretnej piosenki z folderu nic nie ma. Podpowiedzcie jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to działa normalnie czyli tak jak powinno. Przechodzę między folderami przyciskami i większym pokrętłem na radiu, wciskam pokrętło i gra to co było zaznaczone. Podobnie jest w przypadku sterowania przy kierownicy tylko tam nie opanowałem jeszcze przełączania między folderami. A jak przełączasz do przodu / do tyłu to idzie zgodnie z listą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro chyba nakręcę filmik i wstawię, zobaczycie o co chodzi. Jak pokręcam dużym pokrętłem to piosenki się przewijają góra-dół, zależy jak kręcę, po wciśnięciu przycisku dużego zaczyna grać. Gorzej jak chcę się wycofać do innego folderu, wtedy pomimo podświetlenia żądanego folderu leci piosenka z innego folderu. Wiem, że to trochę zagmatwane, dlatego chcę nagrać filmik. To moje radioRADIO_MEGANE.thumb.jpg.0cd90f504e29a6f458d9f096e21d0199.jpg

Edytowane przez Juras01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Może żeby zobrazować:

image.thumb.png.76d4f640c63c37e1135ab060b915269d.png

wyświetlam listę z aktualnego folderu kręcąc 4 -> cofam 13 do listy folderów -> wybieram folder kręcąc 4 -> potwierdzam folder wciskając 4 -> wybieram plik kręcąc 4 -> potwierdzam plik wciskając 4 i gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!