Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujnik ABS i inne, po prostu MEGI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam ostatnio problemy z moja Megi :(

Po pierwsze, padł czujnik ABS, czy ktoś z obecnych posiada wiedzę w którym kole znajduje się czujnik odpowiedzialny za pomiar prędkości? Bo ten własnie mi nie działa ;/

Kolejny problem, sądzę, że większości użytkowników tego modelu KOROZJA.. mianowicie, chce ogarnąć nadkola i kawałek progu przy nadkolach sam, ktoś może mi doradzić czego użyć? Chodzi mi głównie papier ścierny i materiały do renowacji.

Chciałbym też nałożyć nowy kolor, oczywiście po zabawie ze rdzą.. ktoś używał foli, plastilaku czy podobnych substancji?

I na koniec wisienka na torcie, LPG ^.^ zmieniłem świece jakiś czas temu, wraz z filtrami olejem itp. niestety swiece były w takim stanie, że musiałem oddać auto na warsztat.. po tej operacji pojawił się problem z dynamiką samochodu, na niższych obrotach strasznie ją dusi, szarpie i czesto ma problem sie zebrac ale tylko z niskich obrotów. Benzyna, miód! chodzi jak z salonu. Byłem regulować gaz, zmieniłem filtry itp. ale nic to nie dało. Sądze, że wpływ mogą mieć na to świece tylko w jaki sposób?

Wszystkim za pomoc z góry dziękuje :)

Edytowane przez Gargi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z obecnych posiada wiedzę w którym kole znajduje się czujnik odpowiedzialny za pomiar prędkości?

Na żadnym. Jeżeli już sygnał prędkości brany jest z pompy ABS, tak jest w Renufkach,

Natomiast Twoja Meganka wie z jaką prędkością jedzie na podstawie sygnału z impulsatora na skrzyni.

Użyj <szukaj>, Twoim problemem nie koniecznie będzie impulsator. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!