Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane coupe nakładki


swirus22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem właścicielem tej oto meganki. i mam problem. pewnego pięknego dnia w czasie jazdy w boczne nadkole(to żółte z przody) uderzył piesek. i wyrwało mi cześć też żółtej nakładki. niestety nie znalazła sie. był to dość spory kawałek . sztukowałem to poprzez zrobienie formy z żywicy i włókna. lecz nie wygląda to za szałowo. nie mogę nigdzie znaleźć takich nakładek. nie wiecie gdzie mógłbym takie coś znaleźć. w tak wogóle to jak oceniacie wygląd samochodu?

post-4301-1212606911_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 10 lat temu takie nadkola produkowała firma ELIA, ale z tego co gdzieś czytałem to taki komplet spoilerów kosztował ponad 1000 euro :)

 

a auto wygląda tragicznie właśnie po przez te żółte wstawki, widziałem to auto swego czasu na allegro, poprzedni właściciel musiał mieć niezły gust :)

 

nawet jakąś fotę znalazłem :)

a6f1d251b9f8452b5a0c04b6743e38a6.jpg

 

EDIT:

znalazłem na stronie ELIA:

nowy kompletny kit kosztuje 1980 euro :)

http://gateway.selltec.com/go/elia/($yugqY...lQUZn_qZiB.html

z tyłu fajnie się prezentuje:

907048.pjpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz gdzie dostać takie nadkola?

ja to nie wiem, wszędzie gdzie byś nie patrzył to "carzone".... kolega bronius, już Ci tu podpowiedział... ale za taką cenę :shock: to wątpię żebyś się skusił.... :-P Pozostaje Ci albo śledzenie allegro... a nóż coś się trafi... albo samemu dalej rzeźbić albo znaleźć kogoś kto Ci na zamówienie dorobi jedno nadkole... :-/

pod kolor ja to wszystko jest to fajnie wygląda 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj kogos kto ci cos takiego dobrze dorobi bo cena nie jest promocyjna :) jezeli chodzi o wyglad to kwestia gustu ja jestem za malowaniem wszystkiego w kolor ale to twoja sprawa dla mnie wygląda jak pisanka ale wazne ze nie ma burackich naklejek, tłumikow, kratek, spojlerow 2 metrowych, etc.

 

Ps. zastanow sie nad zmianą zółtego koloru heh

 

pozdro :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!