Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nierownomiernie dzialajace kierunki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

witam wszystkich! mam problem z lewym kierunkiem mruga on 2 razy szybciej ! wczesniej gdy wciskałem hamulec lewy kierunek mi sie zapalal wiec przeczyscilem styki i wsadziłem tam kawałek zapałki i bylo ok do dzis lewy kierunkowskaz zaczał mrugac 2 razy szybciej sprawdzałem styki wygladaj ok co mam zrobic? slyszałem o tym preparacie "kontakt S61" gdzie mozna go nabyc w sklepach z czesciami samochodowymi??? z gory dziekuje za odpowiedz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie- gdzie w megance phI znajduje sie przerywacz kierunkow??

Mam tez inny problem bo nie zalaczaja mi sie od wczoraj swiatla mijania. Drogowe dzialaja, postojowe tez ale nie dzialaja mijania i kontrolka od nich tez nie swieci. Sprawdzilem bezpieczniki i sa cale. Czy to moze byc wina manetki (wlacznika przy kierownicy;)) czy moze padl ktorys przekaznik?? Patrzylem do skrzynki przekaznikow ale tam tez nie widac uszkodzen oraz pod maska wszystkie duze bezpieczniki sa dobre ... Znowu jakis durny problem ze swiatlami ...

 

[ Dodano: 2009-10-18, 11:13 ]

problem ze swiatlami mijania rozwiazany. Styki od manetki tak zasniedzialy ze w ogole nie blyszczaly. Musialem je solidnie przeszlifowac i potraktowac kontaktem a potem dobrze podoginac styki bo kostka tez jest lipna i nie lapie zawsze. Teraz mam mijania elegancko <ok>

Jednak dalej kierunkowskazy mi chodza za szybko i tak samo jest jak wlacze awaryjne a lampki mam wszystkie ok. Mozecie mi powiedziec gdzie jest przyrwacz kierunkow?? Francuzi chyba go nie wsadzili do manetki co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!