Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka komórka i dlaczego...


DARKOM

Rekomendowane odpowiedzi

To też zależy kto co lubi. W sensie multimedialność chodzi mi o takie dodatkowe opcje jak np USB-OTG czy HDMI. Z przykładów: mój znajomy ma Samsunga Galaxy S (zna się bardzo dobrze na Androidzie) i jak mu wysłałem zdjęcie to nie mógł mocno powiększyć bo standardowa przeglądarka zdjęć nie dała rady i musiał doinstalowywać nową. To samo było z bluetoothem - też coś nie śmigało i musiał poprawiać (po tych poprawkach już działa). Do prostoty Symbiana dodam np. działanie dialera - wyszukuje on lepiej kontakty bo po IMIENIU, NAZWISKU oraz NOTATKACH.

Chodzi mi o to, że Android to bardzo fajny system, mający mnóstwo zalet, szybki i świetnie się rozwijający ale czasami brakuje mu takich podstawowych funkcji - niekiedy trzeba coś doinstalować.

Nie chcę wywyższać tu Symbiana czy innego systemu i rozpoczynać jakiejś wojny. Po prostu zgodnie z tytułem wątku poleciłem telefon Nokię N8. Jaki on jest, każdy widzi i może porównać. Jednym przypadnie do gustu innym nie. W końcu każdy ma inne preferencje i może przebierać w różnych systemach operacyjnych, a trochę ich jest.

Pozdrawiam

RafelS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam N8 jest to najlepszy telefon ze wszystkich jakie miałem tylko ma jedną wadę awaryjność :D w ciągu 10 miesięcy była(jest) w serwisie, Aparat Miodzi, głośnik/mikrofon miodzio, podstawowe i przydatne w życiu programy już w grane, więc nie trzeba ich wgrywać zaraz po kupieniu telefonu. Są darmowe i często aktualizowane mapy. Te zalety niestety mi nie wystarczają i chcę zmienić telefon na coś innego, myślę o Androidzie, i zastanawiam sie nad Galaxy SI lub LG P920 (tą z 3D ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na samo 3d w tel. nie ma się co napalać (tak samo jak i w tv...). IMO Android w chwili obecnej jest najlepszym* systemem. Co nie oznacza, że każdy tel. z androidem jest najlepszy/lepszy od konkurencji.

Pzdr

 

* - w zasadzie konkurencją jest jedynie ios. Jest on bardziej dopracowany niż android po wyjściu z fabryki, ale po doinstalowaniu paru aplikacji z marketu, zrootowaniu telefonu, kupowania nadgryzionego jabłka moim zdaniem mija się z celem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny, tego ostatniego. Poprzez liczbę modów - cyanogenów itd, czy też choćby launcherów można dopasować androida pod siebie, w prawie każdym detalu.

Edytowane przez Techniacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ma być tanio to polecam Samsung ACE - spoko telefonik, tani, dobry procek. PO zainstalowaniu emulatora, można grać praktycznie w wszystkie gry z PSX, codziennie pykam w Tekkena3, i Tony Hawka2. Telefon stabilny. Z minusów, niestety ma mało pamieci wewnętrznej:/ Jeżeli natomiast mamy troszkę wiecej kaski to Samsunga galaxy Plus polecam - wypas telefonik za rozsądną kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Po 6 latach korzystania z usług Nokii N73 nadeszła pora na zmianę telefonu.

Z uwagi na rodzaj pracy jaką wykonuję odpadają telefony z dotykową wyświetlaczem. Co polecacie i dlaczego?

Z góry dzięki.

Edytowane przez Rolandzikl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Samsung Solid B2710 :notacrook: Katuje takiego i jest normalnie rewelacyjny. Ostatnio próbowałem go odkurzyć kompresorem i dmuchnąłem mu tak w głośnik, że tył się otworzył, pomyślałem, po głośniku ... pomyliłem się. Podaczas rannej zasiadki na rybach, siedząc na podeście w pewnej chwili uświadomiłem sobie, że mam lekko w kieszeni... aparat leżał sobie pod wodą (nie wiem ile czasu) i spoglądał na mnie ;) Nie oszczędzam go i polecam ludziom aktywnym. A dla Ciebie to GPS oraz krokomierz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejrzeć ten temat od początku :notacrook:

A ja używam aktualnie Sony Ericsson ELM. Całkiem niezły telefon moim zdaniem. Bateria trzyma ok 4-5 dni, bluetooth włączony cały czas i dużo rozmów. Do tego WiFi, pakiet narzędzi nawigacyjnych z GPS, w tym google maps. Zdjęcia są w porzadku. Kupiłbym drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na rodzaj pracy jaką wykonuję odpadają telefony z dotykową wyświetlaczem. Co polecacie i dlaczego?

 

nokia e52, bateria 1500, gps, ten telefon mi po prostu przypadł do gustu, skonfigurowałem go pod siebie i wygodnie mi się nim posługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!