Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka komórka i dlaczego...


DARKOM

Rekomendowane odpowiedzi

HTC HD2

Fajny telewizor, najbardziej wciąga gra "w kulkę", ale ma niewybaczalną wadę - bateria trzyma 2 dni - dla mnie dyskwalifikacja zawodnika, mimo że to sprzęt na pełnym wypasie. Aha, obiektyw aparatu jest najbardziej wysuniętą częścią telefonu z tyłu. Obudowa solidna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sei08, dla mnie bateria musi trzymać co najmniej kilka dni. Odbieram czasami mnóstwo telefonów i przy takim użytkowaniu bateria by nie wytrzymała jednego dnia. Niestety to jest najpoważniejsza wada, która go moim zdaniem dyskwalifikuje wśród telefonów biznesowych. Poza tym jest to świetny sprzęt :mrgreen:

Z resztą w czym problem,żeby podłączyć go na noc do ładowania? :roll:

Jak gdzieś wyjeżdżam na kilka dni to nie po to, żeby się zastanawiać gdzie podlączę telefon :P

 

P.S. Ciągle korzystam z K770i i nie narzekam, niestety po wizycie w serwisie (czyszczenie) ktoś sobie prawdopodobnie wymienił baterię, bo przed serwisem nie było z nią problemów i trzymałą do 7 dni, po serwisie to niestety tylko 3 dni i kaput :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria prawda, moze calkowicie uprzykszyc korzystanie z zaawansowanego telefonu.

Na szczescie mam zestaw glosnomowiacy ze stacja dokujaca dla telefonow ze zlaczem mini USB wiec ciagle sie laduje, jak tylko wsiadam do auta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 albo 4 lat katuje SE K750i - grat nie do zajechania! działa, działa, działa, działa... końca nie widać

meeega przydatna opcja w nim - latarka!

abonamentu nie uznaje.

na jesieni pewnie przesiądę się na iPhone'a lub totalnie off roadowy czeski evolve http://www.mgsm.pl/pl/katalog/unikalne/evolvesurvivor/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od ponad 2 lat używam Noki N95 i uważam, wbrew różnym opiniom za niezniszczalny i do tej pory porównywalny funkcyjnie z nowymi telefonami. Ma wszystko czego mi trzeba. Nawet aparat robi przyzwoite zdjęcia (m.in mojej Meganki zamieszone na tym forum są nim robione). Do tego Wi-Fi no i GPS, który w moim egzemplarzu działa dobrze i nigdy nie miałem z nim problemów. Fajną funkcją z której czasem korzystam jest możliwość podłączenia telefonu bezpośrednio do telewizora. Pokazuje w ten sposób rodzince zdjęcia czy filmy które zrobiłem tym telefonem.

 

W międzyczasie parokrotnie skusiłem się na zmianę na inny telefon np. N97 (pozostawiając sobie w rezerwie N95) i byłem rozczarowany. Dodam , że jako maniak telefonów miałem ponad 100 modeli jak nie więcej.

 

O dziwo bardzo dobrze spisuje się też mój służbowy telefon Samsung Avila - świetna bateria która trzyma ponad tydzień przy codziennym dzwonieniu i wysyłaniu smsów. Do tego bardzo prosty w obsłudze. Brakuje w nim mi trochę Wi-Fi, ale to nie jest straszna wada tego telefonu przy jego przystępnej cenie.

 

Do obu telefonów jest też mnóstwo oprogramowania dostępnego w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10 latach użytkowania telefonów spod znaku Ericssona a później SonyEricssona nastąpiła zmiana producenta. Przesiadłem się na Samsunga Wawe'a. Po kilku dniach mogę spokojnie stwierdzić że jest w porządku. Jedynym zauważonym minusem w stosunku do poprzedniego używaego SonyEricssona P1i jest krótszy czas czuwania, ale możliwe że bateria jeszcze nie jest całkiem uformowana. Doskonały wyraźny wyświetlacz, łatwa obsługa (to mój pierwszy w pełni dotykowy telefon-poprzednie mimo dotykowego ekranu jednak miały klawiatury). Do moich potrzeb wystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 4 już lat używam zwykłego SE 750i. Telefon chciałem zmienić na coś nowego i bardziej bajeranckiego, ale stwierdziłem że ten jest jednak dla mnie stworzony. Wiele razy mi upadł i był zalany, ale dalej działa. Po tylu przeżyciach trochę przycina dżojstik, lecz nie można mieć pretensji :mrgreen: Jeżeli się uda, można dostać na allegro nowy, nieużywany model nawet za 200zł. Serdecznie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc powiem krótko : miałem K800i , w tej chwili użytkuję SAMSUNGA AVILA najbardziej brakuje mi aparatu z poprzedniego telefonu. I jak pisze kolega poodek

Wiele razy mi upadł i był zalany, ale dalej działa
u mnie też tak było . Młody go masakrował a on nadal działał.

Czasem wspominam swoją pierwszą komórkę NOKIA 3210 , to były czasy! Można było dodać jeden dzwonek i małą tapetkę to był bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie teraz czaje osobiście na Nokie n82, mam SE K770i i szczerze nie polecam... Wszystko sie je*ie, czasami sie wiesza, karty pamięci nie odczytuje od roku... masakra.

Co myślicie o n82? Słyszałem że bardzo dobra i ludzie sobie chwalą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam SE K770i i szczerze nie polecam

Każdy ma swoje zdanie :mrgreen: Ja prawdopodobnie nie zmienię szybko telefonu, taki jest wygodny i niezawodny. Przez dwa lata raz był w serwisie na czyszczeniu i tyle, a często zagląda tam, gdzie niejeden telefon po prostu by podziękował za współpracę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim krótkim żywocie zajechałem 2 sony ericssony i nie polecam często się psują i zawieszają... (K770, W880)

Miałem Motorole L7 2 lata teraz ma moja mama, LG Shine fajny fon puki nie włożysz do niego karty pamięci... teraz go ma siostra, a posiadam Motorole V9 katuje go 3 rok i nic żadnej awarii żadnej zawiechy (karta 4gb) przyjemność użytkowania niesamowita spadnie na beton nawet się nie rozpadnie, wpadła mi do wody (nie do klopa) głośnik od muzyki zdechł wymieniłem dalej jedzie choć zaczął charczeć :mrgreen: teraz kupie jej baterię trzyma ledwo 1 dzień i to trochę mnie denerwuje... Ogólne polecam telefony Motoroli brat teraz ma E8 coś pięknego Xd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam SE Yari i jest OK. Bateria trzyma tydzień, ma dobry aparat i jest prosty w obsłudze. Ale jeżeli chodzi o niezniszczalność, to tak jak pisze Merkaba, prym wiedzie Motorola. Miałem dwie i były nie do zabicia. Ostatnią utopiłem dwa razy we wiadrze. Mam głupi zwyczaj trzymania komórki w kieszonce na piersi i przy myciu samochodu lądowała we wiadrze <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Motorola Milestone.

 

zalety:

- Duży czytelny wyświetlacz z dobrą rozdzielczością i czułym dotykiem

- Fizyczna klawiatura QWERTY

- Android

- Bardzo dobra jakość rozmów

- sporo darmowych i przydatnych aplikacji

- Dobrze się sprawdza jako nawigacja

- Dobra wydajność procesora i układu graficznego.

 

Wady:

- Stosunkowo ciężka (przy dłuższych rozmowach ciąży w dłoni)

- Bateria wytrzymuje mi do 2 dni (często 1 dzień) - Dużo używam telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!