Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie dodac gazu- zawiesza sie


Mil3k6

Rekomendowane odpowiedzi

tak dokładnie tylko uważaj z tym czyszczeniem, tam jest potencjometr składający się z dwóch pazurów które chodzą po folii plastikowej, prawdopodobnie masz poluzowane łączenie tego potencjometru z prętem od pedału gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a robiłes to juz, bo ja ma 1,9 dci i nie wiem czy jest rozbieralny mas moze jakies foto albo jeszcze jakies cenne info. Z gory dzieki za pomoc

 

[ Dodano: 2009-01-09, 19:33 ]

Wiec rozebrałem wyczysciłem (nie było co ) luzów tez nie było i niestety nadal mam ten sam objaw zatrzymuje sie na powiedzmy 1800 obrotach na 3 sek a potem idzie dalej i dzieje sie to w roznych mometach nieraz sie zawiesi a nieraz idzie gładko hmmm sam juz nie wiem co to moze byc komp nic nie pokazał :mrgreen:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek7112 Dzieki za pomoc wczoraj wymieniałem łapę pod skrzynią bo była pęknieta przy okazji wypiłem wtyczki z kompa i zalałem je wd 40 do tego wyczyściłem przepływomierz wszystkie masy oraz jedna naprawiłem bo była bardzo zaśniedziała.

Autko narazie nie przerywa zobaczymy co będzie dalej. Jak by co pozwolę sobie zadzwonić. Dzieki jeszcze raz :mrgreen:

 

[ Dodano: 2009-01-14, 09:10 ]

Wczoraj miłem znowu mała zawieszke ale jest około 90% popraw w porównaniu do tego co było. Wiec mysle ze zalatuje mi to na przepływomierz. Gdy miłem go w rece wyczysciłem czujnik tem. - wypolerowałem go delikatnie szmatak a nastepnie umyłem te blaszki do mierzenie przepływu powietrza przy pomocy benzyny ekstrakcyjnej i pendzelka wiec mysle ze moj przepływomierz juz ledwo zipiw i to jest gówny powod zawieszania sie na jakis tam obrotach ponizej 2000 gdy wejdzie wyzej jest ok ))

 

[ Dodano: 2009-01-19, 08:53 ]

Po wymianie przepłyownierza nadal przerywa dzis wymieniam pedał gazu zobacymy co bedzie :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!