Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Strzela i przerywa na gazie


Vargas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , a u mnie jest tak że przerywa w różnym momencie czy to 1500 czy 2500 obrotów ,nie zależnie jaki bieg na LPG . Zaznaczam że na PB jest ok.Silnik to 2.0 8v . Instalacja gazowa to DT Gaz System sekwencyjna . I mam pytanie czy to mogą być cewki , bo jeżdżę do gazownika ustawia różności ,kalibracje i nadal jest tak samo. Spalanie ok 11l miasto 8.5 do 9.0l na trasie przy 130km . Przewody mam nowe świece też . Gdy odpalę auto i jadę ok 60km/g to jak włącza się na gaz to jest ok ,a gdy jest powyżej 80km/g to jest duże szarpnięcie co to może być. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem kolego ale instalacja ma niecałe 20 tyś przejechane i od początku jest to przerywanie

 

[ Dodano: 2011-03-26, 10:45 ]

A i jeszcze mała sugestia. Rano jak zimny jest i odpali na PB to przy pierwszych 2 km jazdy jakby falowało silnikiem mocniejszy słabszy potem jest to nie odczuwalne. Jest jeszcze coś takiego na LPG że przy hamowaniu silnikiem jak wcisnę sprzęgło to obroty spadają do zera, zatrzepie silnikiem i włącza sie PB a po 3 sek z powrotem wchodzi sam na LPG bez dotykania pedału gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam. Mam pytanie odnośnie gazu i tego nieszczęsnego strzelania. Ja mam problem z tym że do ok 2200 obrotów na gazie potrafi strzelić, ale tylko na biegu. Kable wymienione świece też regulacja przeprowadzona. Ale nadal strzela. Od czego zacząć aby oczywiście gazownik skasował i nie strzelał przez trzy dni. Dodam że zaczoł mi strasznie dużo palić tego gazu.Proszę o jakomś podpowiedz od czego zacząć . Z góry dzieki o pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!