Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z tymi wymiarami nie przesadzajcie :!:

15 cm to dla niewidomych (przepraszam niewidomych) chyba :)

Połowę szyby tą naklejką się zaklei.

Wziął, który linijkę do ręki i zobaczył ile to wyjdzie :evil:

Jak dla mnie max 7x10.

Zróbcie sobie próbny wydruk i zobaczcie jak to wygląda na aucie :!::!::!: :)

Jak znajdę czas to postaram się zrobićte wymiary 1:1 co podałem.

 

Jak dla mnie wystarczająco duża i czytelna i na tyle "intymna" coby nie przeszkadzać w jeździe :!:

wym_naklejka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wypowiedz kolegi Jazela pozostawie bez komantarza bo rece mi opadly... a moze jednak cos napisze... po pierwsze z tym rozkapryszonym dzieciakiem to nie bylo do Ciebie, ale jak widac tylko Ty nie zrozumiales o co chodzilo w wypowiedzi Magnezza. Po drugie po raz ostatni napisze ze naprawde dla spolecznosci forum nie ma znaczenia czy Ci sie podoba wybrana naklejka czy nie, nikt Cie nie zmusza do jej naklejania, a innej nikt specjalnie dla Ciebie robil nie bedzie. Moze juz naprawde zakonczmy ten temat i ustalmy co i jak z ta naklejka, wielkosc, kolor, bo wybor naklejki jak wszyscy wiedza sie juz dokonal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja ostatnio się nie wypowiadalem, bo mam teraz zabiegane dni. Ale nikt nie bedzie robil specjalnej wersji dla jednej osoby. Jesli kolega jazel, ma potrzebe posiadania naklejki ale nie takiej, ktora wygrala to moze samodzielnie przygotowac swoj projekt (wtedy na pewno bedzie sie podobal) i wykonania go.

Co do naklejek, to skoro nie ma problemu z roznymi rozmiarami to niech bedzie mozliwosc wyboru rozmiaru tak, jak Easy pisze i po problemie.

 

Jest jedno male ale..., otoz czcionka ktora napisany jest nick nie posiada polskich znakow. Chyba, ze Easy ma taka sama w wersji CE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, ale jak mi powiesz jaka to jest czcionka (nazwa) to postaram sie takowa odszukac :)

 

Aha no i ustalmy jakis termin do ktorego mozna nadsylac zgloszenia. Powiedzmy za tydzien czy dwa. Bo wiadomo ze pojedynczo naklejek nie bedziemy robic, i jesli ktos sie teraz nie zmiesci w terminie, to bedzie musial czekac az sie znowu zbierze jakas wieksza grupa (powiedzmy 5-10 osob).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zamieni to na krzywe to nie powinno być potem problema.

Można sobie zawsze dograć czcionki - nie pamiętam ale chyba jedna cała płyta do corela jest z czcionkami + cliparty - ja mam 3 płyty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Make Peace not War :) .

 

To się myślę tyczy wszystkich. Tutaj przygotowujemy naklejkę dla większości. Kto będzie chciał dołączy, a kto nie może skontaktować się z twórcą innego projektu w celu otrzymania źródła i zrobić inną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i tak mija sie z celem. Bo nie bedzie ona az tak rozpoznawalna jak ta ogolna. Dlatego ze po pewnym czasie patrzenia chocby na swoja naklejke przyzwyczaimy sie do jej ksztaltow i jeden rzut oka na obce auto wystarczy zeby zobaczyc ze ma naklejke z forum. Z innymi moze nie byc tak kolorowo. A to chyba wlasnie o rozpoznawanie sie na drogach glownie nam chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Pani!

Uno momento albo nie doczytałem albo cos przeoczyłem.

Zamiast tekstu KRZYCHU bedzie własny imienny nick?jesli tak to bajera :)

 

Co do naklejki to racja powinna być jedna i bez wybijania sie ze ktos bedzie sobie cos swojego skrobał wkoncu to ma byc logo reprezentujące te forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda czarne i biale, zewnetrznie klejone i wewnetrznie. Dluzszy bok bedzie mial 15cm. Mozna zamowic tylko projekt nr 4 z nickiem.

 

Chyba wszystkie wazne informacje podalem.

wszystkie ważne po za ceną. Na pewno nie będzie duża ale dla ścisłości prosiłbym o podanie za szt lub za zestaw sztuk :)

 

Co do wielkości uważam że 15x10cm będzie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!, odnosnie zamowien, to prosze o chwilke cierpliwosci. Przygotuje specjalny formularz, ktory po wyborze wersji/rozmiaru bedzie obliczal koszt koncowy wraz z przesylka. Forma platnosci: przelew.

Mysle, ze jutro wieczorem bede mial czas, zeby przygotowac skrypty i w srode wystartujemy z zamowieniami. Dzieki temu unikniemy niejanosci i kazdy bedzie mial wyraznie napisana kwote do wplaty, wraz z odpowiednim numerem konta i tytulem wplaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!