Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

ech, furka umyta i czeka grzecznie na naklejki :)

 

Krzychu, a propos poczty, to jakbyś mógł po kawałku tektury 10x7 dołączać do naklejek to bylibyśmy spokojniejsi, że nasze naklejeczki całe (nie pogięte ) dotrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie terminu to zostaniecie poinformowani. Ciezko mi teraz rzucac konkretnymi datami. Na zamowienia i wplaty trzeba przeznaczyc jakis 1-2 tyg. Pozniej trzeba przygotowac wersje naklejek dla kazdego usera (ze wzgledu na nick i wersje wewnetrzna lub zewnetrzna).

Osoby, ktore zamowily i dokonaly wplaty nie musza informowac o tym w tym watku. Wszystko jest zapisanie w bazie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu. Większość wpłaciła pierwszego dnia. Część się chwaliła, ja nie. Ale wpłaciłem. :)

 

Ja bym napisał w wiadomościach że deadline wpłaty do środy. Bo nie ma sensu czekać na jedną osobę która może się zdecyduje za 2 tygodnie a może nie. Tak jak z głosowaniem. Większość zagłosowała od razu. A reszta glosowała potem. I ci co potem głosowali niekoniecznie w ogóle zamówią naklejkę. A jak się ktoś spóźni do środy to poczeka sobie 2 miesiące jak się uzbiera masa ludzi.

 

Wiele razy organizowałem różne zbiórkowe kasowe przedsięwzięcia. I wcześniej byłem miękki i czekałem na osoby. Starałem się. A potem stwierdziłem że to nie ma sensu wchodzić do d...y komuś, co np. raczy się zgodzić na naklejkę. Jest duża grupa osób co chce i założę się że będzie ponad 20 wpłat które przyjdą we wtorek o 13 00.

 

Proponuje deadline wpłat na środę (dokładniej do czwartku do 6:00) Pieniądze przechodzą eliksirem o 13:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!