Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oświetlenie LED


YeloNek

Rekomendowane odpowiedzi

A nad tą twoją niebieską kostką co jest?

Ta droga jest najłatwiejsza

Zrób zdjęcie z szerszą perspektywą. Takie żeby było więcej widać

Szukaj takiej zaślepki

post-17361-0-72369100-1334690276_thumb.jpg

Po zdjęciu zaślepki otrzymasz coś takiego

post-17361-0-30482100-1334690595_thumb.jpg

Dokładniejsze umiejscowienie zaślepki

post-17361-0-98549300-1334693255_thumb.jpg

post-17361-0-00723600-1334693291_thumb.jpg

Zdemontowana zaślepka

post-17361-0-62799000-1335017437_thumb.jpg

post-17361-0-40112400-1335017475_thumb.jpg

Edytowane przez T.Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy kolegi z forum T.boy'a udało mi się zrobić oświetlenie i powiem że wyszło miazga <piwko> Teraz mam 2 pytania :

 

-chcę wstawić listwę w bagażniku czy mogę podpiąć się kablami z ledów do 2 kabelków które dochodzą do żarówki oświetlającej bagażnik ?

-drugie pytanie kolega chce zrobić oświetlenie na nogi jak u mnie tylko że nie chce się grzebać przy tych bezpiecznikach (ma inne auto) czy może wpiąć się do lampy w podsufitce ? do jakich kabli jak tak ?

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Miazga" to jest to samo co zajeb..... czy beznadziejnie?

Co do pytań

Ad1. Najprostsze rozwiązanie. Sam mam zamiar tak zrobić - dwie listwy pod plastikami gdzie są głośniki, od strony tylnej półki. Ładnie ukryć kable i efekt będzie super.

Ad2. Przede wszystkim jakie auto? Wszystko zależy od rozwiązania elektryki. Wpięcie się do lampki sufitowej jest rozwiązaniem najtrudniejszym, ponieważ trzeba prowadzić kable pod mnóstwem elementów, które często trzeba zdemontować. Dlatego trzeba przejrzeć schemat elektyki, czy mie można się podpiąć gdzieś bliżej. Sam kładłem elektrykę w astrze F sedan do podświetlanych uchwytów (rączek) nad tylnymi drzwiami (fabrycznie były bez podświetlenia). Musiałem zdemontować pas bezpiczeństwa kierowcy osłonę słupka, uszczelki drzwi, tylne pasy bezpieczeństwa, plastiki na tylnych szybkach, plastikową końcówkę podsufitki. Dopiero wtedy mogłem odchylić podsufitkę i położyć kable (brak fabrycznej wiązki). Roboty na dobre pół dnia

Jak zrobisz oświetlenie bagażnika po podziel się na forum (zrób zdjęcia). Może tym razem to ja pójdę twoim śladem <piwko>

Edytowane przez T.Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!