Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nisko swieci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich. Jestem co prawda z innego forum a dokładnie z KRC klub renault clio, ale megana jest drugim autem w rodzinie. Jak większość z tego forum problem dotyczy żarówek. Tyle ze moj problem dotyczy tego ze strasznie blisko świeca. Wcześniejsze żarówki to Philips X-teme Power teraz włożyłem Blue vision. Na samym początku myślałem ze zostały źle włożone. Ale po upewnieniu się ze ścięta strona do silnika upewniłem się ze jest git. Co możne być przyczyna tak krótkiego świecenia? Byłem na regulacji świateł i niby jest wszystko ok prawa strona trochę wszej lewa niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa strona trochę wszej lewa niżej.

teoretycznie tak powinno być żeby nie oślepiać przeciwnego ruchu.

1. zobacz czy masz przy kierownicy regulacje położenia świateł i jak jest ustawiona

2. na upartego podnieś maskę i ręcznie podnieś promień- tutaj ostrożnie po łatwo można przesadzić i będziesz w najlepszym wyjściu świecił w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na regulacji świateł i niby jest wszystko ok prawa strona trochę wszej lewa niżej.
To jak to zrobiłeś i jest OK to czego oczekujesz <ok>

Skoro na mierniku jest OK to nie można wyżej coby innym po oczach nie dawać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to sprawdzenie było takie ze podjechałem popatrzył powiedział ze git ale K*** prawie nic nie widać. Przy kierownicy ustawione jest na 0, a cały czas prawa strona kierowcy świeci krócej.

 

Ps jeśli można proszę mnie upewnić czy dobrze włożyłem żarówkę od strony kierowcy. Żarówka jest z metalowa oprawa i tą ścięta strona wkładam w strunę silnika, lekko po skosie. Może to głupie ale po prostu często jeżdżę w nocy i robi sie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!