Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

schemat instalacji


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

szkoda że nie działa download "instrukcja WKL meganeI phII 1999-2002 [by Prezes & Krzychu]" zamiast cześci książki ściągają się jakieś pliki xls adobe itd itp. bardzo by mi się przydała ta książka. czy jest dostępna w innym źródle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam

Nie mogę nigdzie znaleźć tych schematów czy ktoś pomoże?? Scenic I pH II 1.6 16v 1999 po lifcie. Potrzebuje dokładnie schemat jak wpiąć się do starej centralki bo nie działa otwieranie z pilota i chce wstawić nowa centralkę. Mój e mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogłem ich znaleźć a jesteś może w stanie mi pomóc który plik mam pobrać?? Namiary na auto i usterkę podałem������ stawiam wielkie piwo za pomoc :) i nie tylko na Forum :)

 

PS. A może wiesz jak najlepiej podłączyć inna centralkę? Tzn chciałbym się podpiąć np. Za starym sterownikiem? Tylko gdzie on jest??

Edytowane przez mathijass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha wiec jak teraz mogę podłączyć nowa centralke?? Tylko do przycisku na kokpicie + zasilanie z radia?? Znalazłem na forum tourtiale ale nie do mojego auta...

 

Zadam od razu jedno pytanie... jak włączę samo zamykanie po przekroczeniu 20 km/h mam mały problem(po padnięciu otwierania z kluczyka) jak zatrzymam auto za każdym razem jak rusze zamyka od nowa drzwi?? Wszystkie drzwi sprawdzone i sie zamykają. Jakies pomysły??

Edytowane przez mathijass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to problem z kluczykiem to nowy centralny podłączasz pod przycisk na kokpicie ,przewody 20A i 20B (otwórz , zamknij). Jeżeli problem leży w UCH ,to musisz podłączyć pod przewody do silniczków , najlepiej do kostki na lewym przednim słupku.

 

123 - przycisk zamykania

645 - UCH

post-3001-0-30908100-1484780769_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc. U mnie akurat chyba probiłem z UCH bo przestalo działać zamykanie/otwieranie z kluczyka na mrozach -24. Próbowałem kluczyk zapasowy i tez nic. Wymieniłem baterie, chcialen przy uczyć kluczyki ale to też na nic odpinałem akumulator sprawdziłem bezpieczniki i nic. W kokpicie normalnie działa otwieranie/zamykanie. Więc stwierdziłem, że najlepszym rozwiązaniem będzie dorzucić nowa centralkę do przycisku na kokpicie. Chyba że znasz jeszcze jakieś rozwiązanie którego nie znalazłem na forum. Kluczyk jest radiowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!