Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szyba pasażera(trup) głośnik pasażera (trup)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie padła mi szyba pasażera - nie reaguje sterowaniem kierowcy i pasażera oraz głośnik pasażera. A było to tak... Pewnego dnia otworzyłem szybę pasażera a ona sama po chwili zaczęła się zamykać...po centymetrze. i tak w kółko ja ją do dołu a ona w górę... zauważyłem że w tym samym momencie przestał grać głośnik w drzwiach kierowcy. Bezpieczniki ok. rozebrałem boczek i zauważyłem odrobinę wody na siłowniku od szyb. Sprawdziłem styki i nie są ani mokre ani nadpalone. W piątek będę miał voltomierz i podam więcej szczegółów. Diagnostyka czy to głośnik czy wiązka to tylko formalność... podepnęgo od strony kierowcy. Czy ktoś miał podobne objawy? Poczytałem że często styki siadają ale sprawdziłem je. No nic, w piątek posprawdzam napięcie i dam znać. Any help mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontakt Spray poszedł w ruch... przez chwilę wszystko działało ale po chwili to samo... szyba sama się otwierała małymi skokami a teraz jest mratwa. Wydrukowałem schematy wiązki elektrycznej w drzwiach (R4) i podepnę się bezpośrednio do niej z podnośnikiem szyby i zobaczymy...

 

[ Dodano: 2009-02-15, 21:59 ]

znalazłem przyczynę....

zepsuty sterownik silniczka (takie coś co można odłączyć od silniczka i do tego ustrojstwa wczepiana jest wiązka przewodów a do silniczka wchodzi bolec plus dwa styki. nie wiecie czy w ASO dostanę to?...ale bez silniczka bo on działa... czy raczej poszukiwania na szrocie? jutro załącze foto

 

[ Dodano: 2009-02-17, 22:33 ]

oto foto

post-13849-1234643787_thumb.jpg

post-1-1234643787_thumb.jpg

post-1-1234643788_thumb.jpg

post-1-1234643789_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!