Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamykanie tematów.


P_r_z_e_m_o

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odnośnie zamkniętego tematu http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=11949

Czemu został zamknięty? SnakeEyes tak sobie zażyczył i klik zamknięte?

Pogadało 5 osób, a inni to co? A ja nawet nie zdążyłem się wypowiedzieć, zresztą jak kilka innych osób, które może chciałyby się wypowiedzieć, ale akurat nie siedzą i nie czytają teraz forum. Oni nie są użytkownikami tego forum?

Proponuję temat otworzyć i poddać pod dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien być zamknięty jeśli dyskusja bardzo mocno zboczyła od tytułu lub gdy jest jakaś próba pseudo reklamy czy obraża się coś lub kogoś.

Co do zamykania jeśli ktoś zadaje pytanie bo coś mu się dzieje w aucie, sam ostatnio czytałem wątek gdzie autor zadał, otrzymał 5 odpowiedzi (niestety wszystkie błędne bo odpowiadajacy byli pewnie nieświadomi swego błędu) ten "biedny" ktoś się zastosował do podpowiedzi i wubulił 1000zł a mogłem mu pomóc i nie zapłaciłby nic ale wątek zamknięty.... i co gorsza następni to przeczytają i będą powielać te same błędy i bulic niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to załóż swój wątek w tej sprawie

Ale po co? Ty już go założyłeś, rzuciłeś propozycję, no... moim zdaniem, może nie do końca trafioną, to Ciebie poniosły nerwy i zażądałeś zamknięcia tematu, zanim Twoja propozycja dotarła do ogółu.

Tak jak napisałem, nie każdy ma czas żeby siedzieć przed monitorem i sprawdzać czy pojawiło się coś nowego. W efekcie pojawiło się 15 odpowiedzi, gdzie pojawiło się dwóch moderatorów, a CareK z SnakeEyes zaczęli się spierać czy to ma sens czy nie? Temat był otwarty równo 3 godz.

Za przeproszeniem to nie tylko wasze forum i akurat w sprawach jego działania i nowych propozycji powinni się również wypowiedzieć inni. Ja wiem, że admin ma zawsze rację, ale powinien również patrzeć na innych. Jeżeli nie ma jakiś przeciwwskazań technicznych do wykonania jakiś dodatkowych ficzerów to czemu nie. Podaje pod głosowanie taką propozycję ale po dyskusji, nie trwającej kilka godzin ale trochę dłużej.

Tak naprawdę to nawet nie chodzi o merytoryczną treść zamkniętego tematu, ale o to że nie mogłem się wypowiedzieć, pewnie takich jak ja było kilku.

Reasumując tematów ogólnych, nazwijmy ich dyskusjami otwartymi, nie powinno się ot tak zamykać, nawet na wniosek autora tematu. Takie jest moje zdanie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to załóż swój wątek w tej sprawie

zostałby od razu zamknięty, i to tylko dlatego, że

wystarczyło posłać PW do kogokolwiek z administracji forum i sprawa byłaby już rozwiązana.
..i już tokowy był, więc po co zakładać drugi. :-P

 

Temat jest dość ciężki bo SnakeEyes miał prawo chcieć zamknąć własny temat skoro uważał go za wyczerpany, co zresztą zostało zrobione a z kolei P_r_z_e_m_o dobrze zauważył, że inni też mogliby się wypowiedzieć w kwestii.

Hmmm...

Faktycznie zostaje napisać emila P_r_z_e_m_o. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_r_z_e_m_o, nie nie tedy droga. Trzeba było skrobnąć krótkie PW do któregoś z Modów o ponowne otwarcie tematu bo masz coś ważnego w sprawie do powiedzenia. (o to chodziło Prezesowi w Jego wypowiedzi) Oczywiście najlepiej z linkiem do danego tematu by przyspieszyć sprawę. Z doświadczenia wiem że taka praktyka jest najbardziej odpowiednia i sam nie raz tematy reanimowałem po zamknięciu na podstawie takiej prośby. Ostatnio zrobiłem to wczoraj z pomyłkowo zamkniętym tematem o zlocie w Borkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle nie powinno być cos takiego jak zamykanie tematów.

Jak autor (bardzo) chce to proszę usunąc całkowicie jego post i odpowiedzi by nie drażniły innych. Ktoś się naczyta czasem 3 strony, chce coś skomentować a tu zonk. Wybaczcie ale nie chce mi się pisać do admina o odblokowanie i argumentować tego, czekać. Zanim to nastapi to albo będzie nieaktualne albo ja nie mam czasu albo zapomne czy cokolwiek innego, wole sobie odpuścic i z lekkim niesmakiem isc spać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet miałem napisać na PW do admina, ale pomyślałem, że lepiej będzie to poruszyć szerzej. To nie pierwszy raz, tak jak napisał colln, czytam temat, mógłbym go skomentować ale nie mogę bo zamknięty. Do admina czy moda nie chce mi się pisać i sprawę olewam i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_r_z_e_m_o, wynika z tego, że skoro "olewasz", to i tak nie miało większego znaczenia to, co miałeś zamiar dopisać. No i faktycznie, lepiej zakładać na ogólnym kontrowersyjny temat, pisać w nim kilka długich postów, niż sklecić jedno zdanie przez PW o otwarciu tematu. Gratuluje podejścia do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien nie chodzi o to. Olewałem dotychczas ale, w tym przypadku się zeźliłem, że temat zamknięty pomimo, że zaproponowane w nim pomysły. W cale nie były głupie i na pewno warte do przedyskutowania na forum.

Ten temat powstała właśnie dlatego, że niektóre tematy są zamykane natychmiast, z różnych względów. Potem nikt nie może się dopisać, a chce bo np. czegoś nie rozumie. Pewnie, że może napisać do admina o odblokowanie tematu albo do autora na PW Ile osób tak zrobi? Sądzę, że może 1 na 10, nie więcej i to w przypadku gdy go naprawdę przypili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!