Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Awaria tylnych szyb elektr.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

świezy na forum, po wielu lekturach, szukam pomocy w zakresie awarii tylnych szyb elektrycznych. Lekko umyłem wczoraj auto i chwilę później, najpewniej szyby nie były do końca suche otworzyłem tylne szyby. Niestety po godzinie już nie mogłem ich zamknąć.

Nie wiem co się dzieje, bezpieczniki są OK. Jeszcze wczoraj słychać było takie to pstrykanie jak chciałem zamknąć, dziś wydaj się, że tylko słycha bardzo lekkie jak naciskam otwieranie, przy zamykaniu nic a nic.

Rozebrałem jeden boczek drzwi ale...wygląda jak wygląda, wszystko połączone ok, lekko nawet podziałałem suszarką do włośów, bo myślałem wilgoć, ale nic to nie pomoglo.

Macie jakiś pomysł?

Będę musiał pewnie jutro uderzać do ASO, no ale jeździć się nie da z otwartymi z tyłu drzwiami.

Prosze o pomoc

lmk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic walę do garażu...

 

[ Dodano: 2009-03-01, 21:51 ]

Styki przesuszone, użyty kontakt i...wielkie gie...widać wina czego innego, no cóż...ASO sie kłania

 

[ Dodano: 2009-03-10, 11:16 ]

Trudno uwierzyć,ale w moim przypadku żeby naprawić przyczynę i skutek trzeba było z jednej strony rozebrać wycieraczki i w podszybiu przeczyścić wyloty wody. Były brudne, woda nie miała ujścia i sobie znanym sposobem próbowała gdzieś ujśc i...poszła aż po płycie podłogowej, dobierając sie do wiązki kabla, właśnie odpowiedzialnego za tylne szyby i...trzeba dla jej wyczyszczenia, zaizolowania, sprawdzenie wykładać przednie fotele.

No sam na to bym nie wpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!