Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak mocy 1.6 16v 2002 rok, szarpie. Pomocy


volcik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia co sie stało :/ Autko na prostej dorodze zaczeło fiksować ;/ zapaliła sie kontrolka od komputera i po dodoaniu gazu auto nie rozpedza sie ale znacznie wolniej, odczuwalne jest szarpanie na wolnych obrotach silnik sie jakby troche mocniej trzęsie. Jakieś propozycje gdzie najpierw zajrzeć ?? Przejechałem jakieś 50 km i cały czas to samo. Paliwo nie wchodzi w gre. Czy ktoś miał podobny przypadek ??

 

[ Dodano: 2009-03-02, 21:19 ]

znalazłem dzisiaj trochę czasu i zająłem się tym problemem. Jak się okazało padła jedna z cewek co mnie bardzo zmartwiło. Jako uczeń nie mam siana na naprawę ;/ oj ciężko jest :oops: Na jednej cewce widoczna była wypalona czarna ścieżka, cewka miała przebicie i nie dawała odpowiedniej iskry na świece. Okazało się że wystarczył mały zabieg by auto mogło dalej normalnie jechać :oops: Wyczyściłem miejsce w którym cewka miała przebicie i zakleiłem je sylikonem. Przy okazji sprawdziłem świece i ustawiłem odpowiednią przerwę. Auto dziś znów śmiga jak nowe a w dodatku zaoszczędziłem troszkę pieniędzy na cewce. Całkowity koszt naprawy nie przekroczył 10 zł no i troszkę mojego czasu. Napisałem sposób w jaki sobie poradziłem z problemem bo może się komuś przyda na przyszłość. POzdrawiaM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemy to syf było na forum sam je mam ale juz mi jedna padła lepiej kupic Beru na allegro kupisz za ok 80 żł. A i masz Megi 2 a nie masz kasy na cewke ja jestem studentem i też z kasa jest różnie ale dla Mojej Megi wszystko co najlepsze :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dlatego tez wymieniłem wszystkie na beru :oops: a koledze pisze, ze mam bo jestem skłonny mu podarować sztukę za "co łaska" :oops:. Lepszy sprawny sagem niż rzeźba z silikonu :) oczywiście denso za 40zł, a sagem jak pisałem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!