Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowy dział - NASZE AUTA


mister

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mowiąc ,jeżeli chodzi o taki dział jak "Nasze Auta " to dziwnią mnie stwierdzenia i pytania " a po co to i na co komu " .Wydaje mi się ,że nkt nikogo nie będzie zmuszał do wstawiana tam aut swojego bolidu a jedynie ci co będą chcieli.Sam nie wiem czy gdyby powstał taki dział wstawiłbym tam fotki swojego samochodu(niewykluczone ,że pstryknąłbym pare i wstawił ) ale napewno miło by mi było zawiesic oko wchodząc na forum na jakiejs megance ;-)

Panowie Prezesi :) jest jeszcze jedna wazna sprawa.Taki dział bardzo uatrakcyjnia forum a na tym wam zalezy z tego co gdzies juz na forum wyczytałem;-) Moze ja jestem inny ale wchodząc na jakas nowa stronke moto czy jakies forum motoryzacyjne zawsze szukam i odwiedzam dział "klubowicze" czy 'nasze auta" lub podobne .Ale ja sie nie znam i tylko tak sobie napisałem, bo jestem w pracy a są świąta;-)

Wesołcych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli aż tak mocno chcecie to moge dodać taki dzial. Jednak zdjecia beda musialy byc hostowane na zewnetrznych serwerach. Osoba, ktora postulowala o utworzenie nowego dzialu, bedzie proszona o napisanie ladnej instrukcji dodawania zdjec w serwisach typu imageshack.com Jesli taka instrukcje otrzymam, bedzie nowy dzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Propozycja... może by odblokować z powrotem możliwość dodawania komentarzy w dziale "nasze auta" .. ludzie mają czasem ochotę wypowiedzieć sie na jakiś temat związany z danym samochodem....

Praktycznie wszędzie na innych forach jest możliwość dodawania komentarzy.. dlaczego My mamy być gorsi? :-)

Ja jestem ZA.. kto jeszcze? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!