Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem ELM-a 327 (1.4b v3.1). Testy były krótkie i zakończone raczej sukcesem.

Połączył się z ECU, błędy odczytał (prawdopodobnie dobrze, bo cały czas wywala mi błąd 2 sondy lambda i był odczytywany też na CLIP-ie) i skasował.

Jutro mam nadzieję pobawić się więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie trzeba by zacząć od działu "co mnie ostatnio wkurzyło" :D . Parkuje w miejscu, gdzie bez przerwy leci brzoza. Moje wycięte do zera ale sąsiad niestety ma to cudo. To jest nie do zniesienia ale trzeba sobie radzić. Od pewnego czasu na postoju zakrywam kratkę przy szybie. Jest to jakieś rozwiązanie. Tylko trzeba pamiętać o zdjęciu bo kilka razy odfrunęła po pierwszych metrach jazdy.

Dziś odkręciłem, wyciągnąłem i przedmuchałem filtr kabinowy bo co włączałem nawiew to wlatywało troche drobiazgów z brzozy. Filterek był maksymalnie zasypany. Już nie był w stanie więcej zatrzymywać. Na wyciągniętym filterku włączyłem dmuchawe na max i jeszcze poleciały jakieś szczątki. Wypada zajrzeć pod plastik przy szybie, ale to innym razem.

Obecnie auto delikatnie zasypane w środku płatkami z brzozy. Nie tyle naleciało przez otwory co przy otwieraniu drzwi. Niedziela więc nie wypadało hałasować odkurzaczem. Czekam na koniec atrakcji a jak nie to szczotka i zamiatamy auto jak zimą ze śniegu.... :D

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawione mocowanie reflektora, wymienione H7 na Tungsramy Sportlighty i ustawione reflektory.

Tym razem chyba jednak ustawiłem je za wysoko, ale na szczęście jest regulacja w kabinie i mogłem obniżyć. Jutro poprawka :D

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan 1, wymieniony zamek prawy tylnik który dosłownie się rozsypał przy okazji rozebrana i przesmarowana klamka chodzi lepiej niż w dniu wyprodukowania. Wymienione gumy na drążku stabilizacyjnym (wszystkie cztery) niby w aucie ciszej ale nadal coś trzaska w prawym kole :D Zneutralizowana rdza z początków podłożnic (od sanek). Regulacja przednich świateł.

Regulacja licznika któremu coś obło...(chyba czas na inny) :D

Czyli był dość rozrywkowy dzień :) :D

Edytowane przez Merkaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie mogę napisać, że coś zrobiłem przy sceniku, bo tylko jeżdżę i jeżdżę a nic nie robię... :)

 

po 30 kkm zdemontowałem całe przednie hamulce, łącznie z tarczami (nawiercane MIKODA). wszystko wyczyściłem, przesmarowałem i złożyłem do tzw. kupy.

tarcze grubość 24 mm, klocki grube na 10 mm. ile mają takie nowe elementy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!