Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Zabierałem się do mycia po zimie i w końcu ruszyłem. Miałem dwa auta do zabawy. Woda, płyny, szczotki. Zeszło pare ładnych godzin. Pierwsze ogólne, potem drugie połączone z czyszczeniem auta zapaćkanego kropkami asfaltu/lepiku(to było najgorsze bo musiałem użyć rozpuszczalnik) Na końcu trzecie mycie na błysk :) Niestety przyszedł deszcz i nie zdążyłem zrobić środka oraz wypolerować rysek po zimie. Dobre i to. Następnym razem wystarczy zwykłe umycie. Chyba, że....znowu będzie trzeba wycierać smołowate kropki. Jednak ciemne auto to mniej pracy.

Jest jakiś preparat, który po nałożeniu utrudnia przyczepianie się różnego rodzaju smole? Woskowanie troche pomaga, ale nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie w moim (jednak w sprawach serwisowych jakby mój) ale w sceniolu RaVa zabudowałem radio CB, wraz z przeciąganiem instalacji antenowej z tyłu dachu aż pod konsolę z biegami. Zrobione identycznie jak w moim, pod fabrycznymi wykładzinami, to i rozbierania wnętrza trochę było. Radio YOSAN 120 PRO + antena SIRIO TURBO 1000, zdemontowane ze sprzedanego starszego sceniola, teraz jednak na magnesie 145mm. Jeszcze antenkę dostroić i gotowe.. aa i od podstawy magnetycznej do konsoli jest potrzebny kabel minimum 4,5mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem Renatkę do wyprania półskórzanej tapicerki myjką parową, efekty rewelacyjne ! Wszystkie plamy znikneły a tapicerka wygląda jak nowa.

 

Miałem także zmatowioną maskę od prędkości <piwko> , wielu wątpliło w przywrócenie jej do czasów świetlności, dziś za 30 zł cieszę się zupełnie innym samochodem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawskip: 4,31 za Pb95 to było na Shellu w ubiegłym tyg. na zachodzie Polski, natomiast dziś w Warszawie na Shellu ul. Puławskiej jest: 5,30, Neste24 5,28 :mrgreen:<piwko> BTW polecam Naviexperta, który nawet po darmowym okresie 7 dni doskonale sprawdza się w szukaniu tanich stacji : kategorie/Pb 95 lub Diesel i pokazuje najbliższe stacje okolicy z informacją i datą aktualizacji cen paliw. Wpisując w pole "wpisz punkt docelowy" miasto gdzie jedziemy lub będziemy jechać można odszukać stacje i po najechaniu na pole opis mamy podane ceny. Polecam ^^ Pisałem o tym w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony olej w silniku Elf 5w40 ,filtr oleju,tuleje tylne,zalana pod korek,sprawdzony ogólny stan techniczny.

Zamontowany cały sprzęt CB-radio,antyradar,nawigacja ustawiona.Dzisiaj w nocy ruszamy na Mazury;)

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!