Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Moc była zwiększana przez komputer.

Oryginalne oprogramowanie zostało zdjęte z komputera a zainstalowane zmodifikowane.

Koszt 2000pln

 

 

Z ubiegiem czasu i przebiegu konie niestety uciekają.

Jakbyś sprawdził swoje auto na hamowni to napewno by nie było tyle co producent podaje

Edytowane przez Mutek78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była rzeźnia... Ze znajomym mechanikiem zeszlifowaliśmy spaw na wybieraku skrzyni biegów i wymienialiśmy uszczelniacz. Oj działo się, oj działo. Nie poszło tak fajnie jak opisywali koledzy w kilku podobnych tematach. U mnie jest specyficzny wałek, dość króŧki i wybierak wchodzi tam dosłownie na styk. Jakoś nadspawaliśmy tulejkę, od spodu śruba i musi być. Oprócz uszczelniacza, wymieniłem gumeczke pod uszczelniaczem i sprężynę bo niestety była cieniutka. Za diabła nie chciały się ustawić biegi. Na nowej sprężynie to była ostra jazda. Wsteczny nie chciał wejść, aż się ułożyło. Całość zajęła nam 6 godzin odkręcania, toczenia, szlifowania i "układania" biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przed każdą dalszą trasą. Megi umyta,odkurzona i zalana do pełna. Podłączony cały sprzęcik.Cb-radio,antyradar,nawigacja ustawiona i kamerka do nagrywania jazdy.Klima dobrze chłodzi na szczęście;) Jutro ruszamy na Szczecin wciskać produkty <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie odkurzanie, wyczyszczenie uszczelek i zabezpieczenie silikonem K2, dość "silikonowy" ale mógłby być bardziej(jak znacie coś lepszego to dawajcie <piwko> ) Na końcu delikatne popryskanie plastików jakimś plakiem i popsikanie zawiasów olejem silikonowym z Lidla(co to za towar???) Kiedyś kupiłem i dziś zastosowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane nowe radio Pioneer MVH-150UI. Jedyny problem to przyzwyczajenie do sterowania z kierownicy,no ale nie wydam drugiej wartości radia na interface,jakoś się przyzwyczaje.

Jeśli ktoś by chciał kupić oryginalne radio do meganki to niech pisze na pw;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!