Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wygrzewałem auto na słońcu po wczorajszym malowaniu felg. Stwierdziłem, że po zimie wyskoczyło troche rudej. Zdjąłem koła z prawej strony, oczyściłem(bez przesady), pomalowałem podkładem a potem właściwym kolorem. To samo z lewej. Wygląda nieźle, na jakiś czas wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem Megi na przejażdżkę :mrgreen: Prawie 2000km pierwszy raz tym autem. Powiem szczerze, że z aut którymi na razie pokonałem trasę Warszawa<->Rzym, to chyba auto którym się najlepiej jechało. Może przy pełnym obciążeniu (wiem, wiem, CC nie jest od tego), trochę podsterowna się staje, ale poza tym mega na prawdę. Chwila moment i 190 na liczniku, a tak jak cisnąłem, ale bez przesady to najwięcej mi się okazało 220kmph wg. licznika. Teraz już Megi jest w Rzymie, to Vmaxa na którejś autostradzie się wytestuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej nie pójdzie
100% pójdzie :) Do odcięcia jeszcze było trochę obrotów. A taka prędkość była z pełnym bagażnikiem i 3 osobami na pokładzie. No i na gazie - na wysokich obrotach wiadomo, że na benie pójdzie lepiej. Myślę, że na odpowiednio długiej prostej tak 235kmph może pęknąć - aczkolwiek zobaczymy.

 

Jeszcze a propos testów, to muszę obczaić też czy w tym roku są wjazdy cywilnymi autami na Vallelunga, bo Meganką tam jeszcze nie byłem :) 3 lata temu były wjazdy na zaproszenie, 2 lata temu wcale, w zeszłym roku bez problemu (pierwsze pół godziny jazdy po rejestracji za free), a jeszcze nie wiem jak teraz.

/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/

No a dziś Megi umyłem, odkurzyłem i dokładnie pokazałem ojcu - kolejna osoba której to auto się spodobało. Coś czuję, że będzie chciał nią parę razy do pracy pojechać :mrgreen:

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba na lodzie, proszę nagraj filmik jak dochodzisz na 6 biegu do odcięcia przy takich oporach powietrza z chęcią obejrze, ale jaja :)

 

To może w vectrze pęknie 250 bo ma 4tyś tylko :mrgreen:

 

 

dolany płyn do spryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ni edzisiaj ale w ostatnim tygodniu - zmiana dwumasy, silnika, półośki, olejów, filtrów i umyłem :mrgreen:

a w peugocie zmiana dwumasy, lapmp, przełączników pod kierownicą, olejów filtrów i oba auta dostały czujniki parkowania...

ciekawe na ile im starczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyszczona czyli popsikana klima oraz wybuchowy granat na robactwo, wymieniony filr kabinowy, filt powietrza(od razu czuć różnicę w jeździe). Oprócz tego kupiona puszka farby pod kolor aby mieć czym psiknąć pod autem bo zamierzam w niedalekiej przyszłości przekonserwować auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem i ponownie założyłem alternator.Przy niskich obrotach zapalała się kontrolka ładowania.Myślałem,że to regulator nap.,ładowanie było 11,8V.O kazało się ,że przypaliły się szczotki i teraz wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!