Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przygotowywałem się do jutrzejszej akcji konserwacji profili zamkniętych :) Zakupiłem odpowiednie specyfiki. Jutro zabieram się za delikatnie wtryśnięcia. Kupiłem jakieogoś Fluidola(w puszce a nie pod pistolet bo tak doradził znajomy fachowiec) cos dostałem od innego człeka, olej leży od wiosny. Pozostaje to zmieszać i jazda.

Wcześniej zapsikałem i zamalowałem to co konieczne w podwoziu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj działo się. Upryskaliśmy się ze znajomym na maxa.Robiliśmy kilka aut na raz. Nie polecam takich temperatur. Odrobine za zimno. :) Strzeliłem specyfikiem w progi, elementy zamknięte, tyle ile można było wsadzić rurki. Jest OK. Niestety nasz przyrząd robił numery i wystrzeliła puszka od pistoletu. Hm...udało się zakończyć akcję, ale.....następnym razem muszę skombinować lepsze przyrządy a konkretnie jakiś solidny, metalowy pojemnik na mazidło. Ciekawe czy na rynku jest jakiś gotowy pojemnik, oczywiście w rozsądnej cenie.

Wcisnąłem już prawie wszystkie koreczki, pozostały te w drzwiach i dolne progowe.

 

Dodano: 03 paź 2013 - 22:03

Wczoraj udało się jeszcze założyć dolną osłonę pod silnikiem. Jak zdjąłem na wiosne to tak jeździłem bo nie było kiedy przykręcić :) Nawet się zastanawiam czy to lepiej, że jej nie było czy gorzej. Podobno dla klimy gorzej, ale...no właśnie. Teraz już jest. Zbierałem się do konserwacji auta, drobnych poprawek i tak przyszła jesień a jak spojrzeć na temperaturę to prawie zima........ Obecnie w aucie mam zapach pasty do butów(specyficzny środek do konserwacji) ;)

Dziś zrobiłem przegląd i ustawiłem światła.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienione zimówki na drugim komplecie felg, stare Fuldy Kristall Montero 2 ustąpiły miejsca nowiutkim Continentalom ContiWinterContact TS850. Czekają teraz na listopadowe chłody ;)

 

Stare wystawiłem na tablicy, poszły w niecałe 2 godziny :)

 

Fuldy miały 3 sezony za sobą i jeszcze jakieś dobre 5mm, ale zeszłej długiej zimy przestawały już dawać radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!