Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Megi miała dziś bardzo udany dzień :) Dostała nowe amorki na przód, do tego tuleje wahaczy, sworznie, gumy stabilizatora itp. Wymieniony został również olej i filtry oraz uszkodzone nadkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem opony na zimowe, zamontowałem nową pompkę do spryskiwaczy, w starej spuchły już gumki, wyczyściłem przepustnicę, wyczyszczony i uszczelniony został także cały kolektor ssący był cały w oleju, olej przedostawał się także na pokrywę zaworów.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Megi zostały przetoczone tylne tarcze. Zamontowane zostały nowe klocki na tył i wymieniony płyn hamulcowy. Do tego założone oponki zimowe. Zatankowana PB pod korek i dodatkowo zalana STP do czyszczenia wtryskiwaczy ( chociaż nie wiem czy ten STP coś daje ;P )

Edytowane przez grzechoo8813
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pięciu latach użytkowania wymieniłem nieszczęsną "skórę" na kierownicy i gałce zmiany biegów. Kolor dopasowany idealnie, skóra prawdziwa. Koszt obu operacji to 200 zł. Oczywiście zrobione przez profesjonalistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megi dostała dwa nowe kapcie zimowe na przód, tył jeszcze został stary w dobrej kondycji

ps. dostała również nowy lakier na klamki bo stary klar schodził :)

pozdro

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione nowe koła: alufelgi na lato 17" i opony na jeden sezon.

post-82196-0-26563100-1448469985_thumb.jpg

 

Po uporaniu się z kilkoma problemami i założeniu gazu - przybędzie nowy temat w dziale z autami. ;)

Edytowane przez Damn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu na spokojnie bez ciśnienia (ostatniej chwili) przerzuciłem koła letnie na zimowe. Dziś wyczyściłem odpływy podszybia i zatankowałem pod korek. W najbliższych dniach planuję poprawić francuskich inż/ księgowych i doszczelnić połączenie maski z pasem przednim bo już dość dostawania się tego jesienno-zimowego syfu do komory silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zrobiony rozrusznik z bendixem. Koszt: 240 zł - zero problemów z odpalaniem i z sytuacją, że nie zakręci rozrusznik przy pierwszej próbie odpalenia auta (zegary, radio, klima, wszystko się załączało). I na zimnym i na rozgrzanym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione nowe koła: alufelgi na lato 17" i opony na jeden sezon.

post-82196-0-26563100-1448469985_thumb.jpg

 

Po uporaniu się z kilkoma problemami i założeniu gazu - przybędzie nowy temat w dziale z autami. ;)

Opony chińskie na wypasie :mrgreen: ,do taczki bym tego nie założył.

 

Płyn zimowy jest, opony są, zimy może nie być :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony chińskie na wypasie ,do taczki bym tego nie założył.

I co z tego, że chińskie? Pewnie nigdy takich nie używałeś, a "wiedzę" czerpiesz z internetu.

Ja w Megi mam już 3 rok wielosezonowe koreańskie Nexen-y i jednego złego słowa o nich nie powiem.

Co więcej są zdecydowanie lepsze (i tańsze) od Bridgestone, które miałem wcześniej.

Do auta żony (Rover 400) w tamtym roku też kupiłem nowy komplet Nexen-ów i ponownie okazało się, że są zdecydowanie lepsze niż Fuldy które miałem.

Edytowane przez juniorksg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!