Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie zbyt dużym nadużyciem, prośba o fotki, jak to wygląda? :) Kurcze też myślę o przodzie. Oryginalne?

Pewnie przy przednich nadkolach masz, miałeś szczelinę na dole między nadkolem a progiem.

Chlapacze oryginalne, komplet z wysyłką 183 zł. Dość dobrze dopasowane, przednie tylko lekko odstają od błotnika, na 2mm, ale myślę, że dobra taśma dwustronna załatwiłaby sprawę. A co do błota w progach, to masz rację - nadkola dołem nie były umieszczone za rantem progu

A oto zdjęcia:

thumb_hosting_zdjec_1455441136__1.jpg thumb_hosting_zdjec_1455441359__2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje oryginalne czekają na montaż. Nie przekonuje mnie to wiercenie. Wierciłeś w krawędzi błotnika jak nakazuje instrukcja ? Że nikt nie pomyślał o jakiś oryginalnie zamontowanych kołkach. A błotnik w meganie 3 jest metalowy, czy z tworzywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie została wymieniona, opisywana w innym temacie, prawa żarówka mijania, która w pewnym momencie przestała się odbijać w karoseriach poprzedzających mnie aut.

Wymiana niecałe 5 minut. Dochodzę do coraz lepszych wyników. hehehe :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oryginalne czekają na montaż. Nie przekonuje mnie to wiercenie. Wierciłeś w krawędzi błotnika jak nakazuje instrukcja ? Że nikt nie pomyślał o jakiś oryginalnie zamontowanych kołkach. A błotnik w meganie 3 jest metalowy, czy z tworzywa ?

Wierci się w plastikowym nadkolu, nie w błotniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przełożeniem nadkola zrozumiałeś dobrze, trzeba je wcisnąć za krawędź błotnika. Mimo to jednak otwory po przyłożeniu chlapacza wychodzą na plastikowym nadkolu. Głupotą byłoby wiercenie w blasze, w tym miejscu na pewno powstałoby ognisko korozji. Ogólnie nie ma z tym montażem problemów, no może jedynie ze szpilkami, które są liche i połamałem je podczas próby wciśnięcia w otwory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Grandtoura "uzbroiłem" w spojler tylnej klapy. Ten model wyjątkowo mi się spodobał i znajomy, który go lakierował potwierdził, że jest naprawdę solidnie wykonany.

Fotki "wystrojonej MIII podpinam do swojego profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi odstawiona do elektromechanika. Powody to brak nawiewu i dyskoteka z tyłu z lampami. Jak hamowałem to migały awaryjne, a jak włączałem awaryjne to migały światła stopu, a najdziwniejsze, że migacze z tyłu podczas jazdy wgl nie działały, a awaryjne już tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!