Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś zamierzam w końcu traktora na trasie przegonić, bo zaczyna się mulić w tym mieście. Oprócz tego, plan na jutro to założenie nowej klemy tak jak powinno być to zrobione, a nie tak jak jest na patencie... Może jak mnie poniesie, to jeszcze żarówki powymieniam od oświetlenia w środku (w ciągu paru miesięcy przepaliło się chyba z 5-6), choć nie chce mi się za zbytnio na mrozie bawić z plastykami...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mrozie bawić z plastykami...

Tutaj musisz uważać bo lubią sobie na mrozie pękać... <ok>

Ja tam właśnie idę zrobić porządek w bagażniku... Na mycie za zimno - chętnie bym ją umył i nawoskował... I co dzisiaj już zrobiłem - hmm... Nazwałem brudasem... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana oleju

odblokowanie fotela pasażera (ciało obce na prowadnicy)

zamontowanie zaślepki na ramie klapy - tam gdzie odbijacz klapy się styka, nie mam bladego pojęcia jak udało mi się to zgubić :(

 

Przydałoby się umyć, ale temp nie zachęca, dopiero co guziki HF odżyły po dłuższym buncie, nie chciałbym znów go zamrozić <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontowałem żaróweczki z przycisków do:

- podnoszenia/opuszczania szyb

- blokowania/odblokowywania centralnego zamka

- włączania/wyłączania ogrzewania tylnej szyby

 

Jutro idę do sklepu elektronicznego po takie żaróweczki i montujemy s powrotem... ;-)

 

A... I sprawdziłem napięcie na akumulatorze...

Voltomierz pokazał że jest bardzo spięty <ok> - 13V po postoju 2 godzinnym... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedwczoraj megi umyta. wczoraj odpalana z kabli i ładowany akumulator (zostawiłem włączoną lampkę w podsufitce na całą noc :-? ) dziś wykorzystałem fakt że stała podczas ładowania akumulatora w garażu (rany jak wyciągnąć akumulator z 1.4 16V :shock: rozkręcać połowę samochodu? ) i wymieniłem wloty powietrza na masce na wersję chromowaną 8-) samochodzik młodszy o kilka lat <ok> :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!