Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

W sceniolu drugim wymieniłem kołki rozporowe, mocujące atrapę i zderzak przedni do przedniego pasa. Dotychczasowe wykazywały oznaki zmęczenia materiału, co skutkowało luzami w otworach i delikatnym opadnięciem zderzaka, z powiększeniem szczeliny przed maską. Zastosowałem kołki innego typu jak fabryczne, polskiej produkcji, z plastikowym wkrętem rozpierającym. (Romix.pl) 1zł/szt. Efekt- zadowalający, trzyma jak przyklejone i we właściwym położeniu.

dodano

W związku z zapytaniem o te kołki przedstawiam różnice i dane z katalogu producenta:

18022011.jpg 1802201100.jpg

Ten z lewej to oryginał na wcisk, po prawej zamiennik z gwintem. Romix nr.kat. 60001

 

SZCZEGÓŁOWE DANE TOWARU:

koekromix6.jpg

NOWOŚĆ!

nr kat. Romix: 60001

nazwa: kołek rozporowy

wymiary: A 18,1 B 8,2 C 9 d 2,7 H 12,4

il.szt. w opak. 10

opis:

marka modele zastosowanie roczniki/uwagi zamiennik do OEM

Chevrolet różne modele Chevrolet zderzaki nakładka i inne 09409-09302

Chrysler różne modele Chrysler zderzaki nakładka i inne

Daewoo różne modele Daewoo zderzaki nakładka i inne 09409-09302

GM USA różne modele GM zderzaki nakładka i inne

Honda różne modele Honda zderzaki nakładka i inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem rozpoczęty w sobotę projekt podświetlenia klamek wewnętrznych LEDami w sceniolu drugim.

Tak to wygląda: (niestety fotki, szczególnie te robione w nocy, nie oddają pełnego efektu jaki uzyskałem. Wewnętrzne strony metalowych klamek robią za odbłyśniki co jednolicie podświetla całą plastikową wnękę.)

2102201100.jpg 1902201102.jpg 190220wrw.jpg

I poprawna fotka

210220wvw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem paczkę ze świecami i kablami NGK <szukaj> Jutro odbieram u znajomego w sklepie:

 

*pompę wody

*czujnik temp. wody

*termostat

*płyn chłodniczy

 

A w sobotę Megi idzie do mechanika na wielkie przygotowanie do sezonu. Pozostało tylko kupić jeszcze olej z filtrem i wszystkie części będę miał już skompletowane <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!