Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zwiekszenie mocy?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Mała rada ZOSTAŃ PRZY ORYGINALE chyba, że chcesz inwestować 2-krotnie częściej w sprzęgło oraz regenerować skrzynie lub wymieniać ją na nową nie wspominając o klockach i tarczach . Coś kosztem czegoś więcej mocy = większe wydatki na utrzymanie auta. Bo nad twoim autem myślało kilku inżynierów.

post-12818-1261598003_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGII , dlaczego opowiadasz koledze takie bajki ?

 

Ja mam u siebie 147 km po chipie u Mastersa jestem zadowolony. Program od 40 tys km i nic sie nie zużywa, nic nie psuje ? Zależy kto robi program, powtarzałem to juz wiele razy.Jak masz nagły skok Nm to nic dziwnego ze sprzęgło,skrzynia,turbo skończy się szybciej.

 

U mnie doładowanie jest większe od seryjnego 0,2 bara a auto jest zupełnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

MGII, W przypadku naszego silnika 1.6 16V to się z tobą zgodzę, moja seryjna skrzynia nie wytrzymała i jest nowa sportowa i działa wyśmienicie B) ale w przypadku diesel'ka to skrzynie nie ma co się obawiać, bardziej trzeba zwrócić uwagę na wzmocnienie turbinki B) ale tak jak waldek708, chip w diesel ku to jest piękna sprawa B) na włoskim forum Megane II mają diesel ph2 oryginalnie 150 kucy po chipie 207 kucy na hamowni wywala B)

 

goliat79, Gdybyś chciał się odezwać w sprawie wzmocnienia Dieselka to zapraszam na MCKP i odezwij się do Cichego albo Tippexa dwa maniaki Dieselkowe B) oboje podnieśli moc w megane I coupe z 98koni na 162 koni tylko i wyłącznie za pomocą przeróbek i nie wchodził w to jeszcze chip B) Tippex na dzień dzisiejszym jeździ żelazkiem 2.0T r26 i już go zaczął modzić, aż strach myśleć co z niego wyciągnie ;-)

 

Ale oboje zawsze mówią że w Dieselku trzeba uważać żeby nie przedobrzyć, jak robić to z głową B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!