Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy załącza się agregat chłodzący ?

Co oznacza AC na wyswietlaczu?

Czym się różni AUTO od ręcznego ustawienia-nie pisze nic na wyświetlaczu-są tylko symbole.

 

Nie kapuję tej klimy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz temperaturę w jakiej chcesz przebywać i włączasz auto-reszta Cię nie interesuje - robi sie automatycznie . Ale teraz o tej porze roku nic nie zobaczysz ,poczekaj na troche cieplejsze dni to dojdziesz do ładu sam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek42, :roll:

Włącza się jak naciśniesz przycisk AC.Jak naciśniesz auto i ustawisz np 21st. to trzyma zapodaną temperature.W miare wychladzania(nagrzewania) wnętrza dmuchawa spowalnie bieg i trzyma temperature.Bez AUTO bedzie wachlowało non stop np na trzecim biegu,bez względu czy jyż masz w autku zapodana temp. czy nie,musisz sobie manualnie obroty dmuchawy zmniejszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W literaturze fachowej przeczytałem o konieczności częstego- okresowego załączania agregatu, nawet zimą i tak sobie kombinuje jak to zrobić???

No i całkiem pogłupiałem jeżeli chodzi o obsługę mojej klimy.

Czyli sprężarka załączy się tylko jak temperatura na zewnątrz przekroczy nastawę-czyli 17 stopni?

No tak głupie pytanie <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączy Ci się, klima poza tym w zimie pomoże Ci osuszyć (odparować) szyby od wewnątrz. Schłodzenia nie poczujesz ale zadziała. W moim na AUTO w zimie czasem samo zapina klimę, czasem trzeba ją wymusić. Ogólnie przydatne urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprężarka załączy się tylko jak temperatura na zewnątrz przekroczy nastawę-czyli 17 stopni?
włączy sie jeżeli masz WEWNĄTRZ więcej(latem) lub mniej(zimą) stopni niż nastawione w trybie auto na wyświetlaczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aby wlaczyc klime automatyczna, wciskam przycisk AUTO, ale zeby ja wylaczyc musze wcisnac AC, z instrukcji wynika ze ponownym wcisnieciem AUTO sie ona wylancza ale u mnie tak nie jest.. U mnie AUTO słuzy tlyko do jej właczania. Jak to u Was wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!