Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

silnik 2.0 turbo z laguny II do megane II


pewexiusz

Rekomendowane odpowiedzi

pewexiusz, popytaj tylko znawców tematu bo może lepiej mniej obciążony silnik 1.6 uturbić i uzyskać przez to całkiem niezłe osiągi i moment obrotowy niż wpakować 2.0t i już nic więcej z tego nie zrobić, nie mówiąc o problemach z instlaacją elekrtyczną itp... moim zdaniem taniej wyjdzie 1.6 z dołożenie T, ale nie wiem jakie masz założenia i jaką moc chcesz uzyskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać, gdzie to konkretnie robisz, czy dają Ci na to jakąś gwarancję, oczywiście wykresy z hamowni też:mrgreen:

 

Jak już będziesz miał silnik uturbiony napisz też co ze spalaniem i jak wrażenia z jazdy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno jak bede mial juz wykres z hamowni i odebrane auto to nieomieszkam sie pochwalić;) wczesniej sie pomylilem nie jade jutro a w pon lub wtorek (chyba przez weekend majowy i naslonecznienie troche kalendarz mi sie poprzestawiał :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem ciekaw, co, gdzie będzie pod maską. Miejsce na turbinę raczej gdzieś z przodu, a wydech z tyłu silnika. Trochę rurek przybędzie :mrgreen: Intecooler też będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC obowiązkowo :mrgreen: szczerze to nie rozmawiałem nawet w którym miejscu bedzie turbina napewno od podstaw bedzie spawany kolektor pod turbo i wywalony kat

miejsce na to napewno jest bo przeciez to ta sama komora silnika co w wersji 2.0T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!